Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 99 svečiai
Naujienos

Festivalis „Yaga“ išdalino šypsenas ir gerą nuotaiką

Keturias paras Valkininkų miške, prie Spenglos ežero, vykęs septintasis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga“ baigėsi ir su visais dalyviais atsisveikina iki kitų metų. Daugiau nei 80 muzikinių pasirodymų, 20 edukacinių ir 15 sveikatingumo užsiėmimų, ugnies šou, aktorių ir cirko atristų pasirodymais, išskirtinėmis dekoracijomis, šviesos bei lazerių šou festivalyje džiaugėsi per 2 tūkstančius renginio svečių. Tačiau svarbiausia, kad gerą nuotaiką kūrė visi atvykę.

„Yagoj“ dalyvauju jau septintus metus. Į šią vietą traukia grįžti gamta. Tik šiame festivalyje visi yra draugai ir visai nesvarbu, kaip gyvenimas tave čia atveda, vis tiek gausi kažką gero“, – teigė festivalio svečias Leonidas Masarskis.

Dviem festivalio scenomis bei visa vizualine dalimi šiemet rūpinosi visas būrys menininkų iš septynių pasaulio šalių. Naktį skambant muzikai ant miško sienų buvo galima stebėti milžiniško dydžio šviesų šou, savo pasirodymus atliko ugnies meistrai, aktoriai ir akrobatai.

Eksperimentinio teatro t(e)=ART iš Baltarusijos nariai džiaugėsi, kad sulaukė labai daug dėmesio iš visų susirinkusių ir vien dėl laisvų, atsipalaidavusių, besišypsančių ir laimingų žmonių norėtų sugrįžti į festivalį „Yaga“ dar ne kartą.

Dienomis vyko įvairios paskaitos – buvo galima išmokti pasigaminti aitvarą, lėlę, žolelių tepalą, kaleidoskopą ir daugelį kitų dalykų. Sveikatingumo erdvėje vyko jogos, šokio, meditacijos užsiėmimai.

Septintas tarptautinis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga“ vyko liepos 19–23 dienomis Valkininkų miške, prie Spenglos ežero. Vienintelis tokio pobūdžio festivalis Baltijos šalyse šiemet pristatė muzikos atlikėjus bei menininkus net iš 17 užsienio šalių – Lenkijos, Australijos, Didžiosios Britanijos, Suomijos, Švedijos, Rusijos, Olandijos, Danijos, Italijos, Vengrijos, Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos, Graikijos, Estijos, Latvijos, Baltarusijos bei Lietuvos.

A_L_I_N_A pagal 370.diena.lt, 2012-07-25

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.