Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 139 svečiai
Naujienos

Vilniaus savivaldybė apribojo alkoholio prekybą barui „Soul Box“


Portalas 15min.lt skelbia, kad Vilniaus miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą, kuriuo nuo 24 val. iki 8 val. apribota prekyba alkoholiniais gėrimais bendrovės „Sielos dėžė“ barui „Soul Box“, esančiame Vilniaus gatvėje 33.

"Šiuo sprendimu siekiama užkirsti kelią nusikalstamoms veikoms ir administraciniams teisės pažeidimams, ypač viešosios rimties trikdymui ir aplinkos teršimui, pagerinti aplinkinių gyvenamųjų namų gyventojų gyvenimo kokybę, sumažinti su įmonės veikla susijusių pažeidimų skaičių.

Vilniaus miesto savivaldybė taip pat pritarė Mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo taisyklių pakeitimui.

Nuo šiol taisyklėse nustatytos procedūros dėl mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo būtų nepradedamos, jei skundą parašęs asmuo įsigijo butą po to, kai juridinis asmuo, dėl kurio veiklos skundžiamasi, gavo licenciją verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais toje prekybos vietoje, dėl kurios asmuo skundžiasi

Priminsime, kad prieš metus panašių sankcijų susilaukė kita populiari klubinėtojų vieta - "Satta Baras", o šių metų kovo pradžioje Vilniaus miesto savivaldybė apynasrį uždėjo ir barui "Gorky".

Arbuzas pagal www.15min.lt, 2012-03-21

Komentarai

 • randomBoy
  randomBoy @ 2012 Kovo 29, 08:53

  Meras Zuokas iš FB:


  Vakar vakare apie 11 val. vėl apsilankiau ,,Soul Box'' bare-geros muzikos klube. Norėjau dar kartą pasitikrinti, ar klubo veikla tokia triukšminga. Kaip tyčia sutapo, tik privažiavus prie baro, atvyko ir policijos ekipažas. Pasirodo, kaimyninio namo gyventojai jau paskambino policijai. Klube grojo gyva muzika. Lauke muzikos fonas buvo, bet ne didesnis nei pro šalį važiuojančio troleibuso. Koncertas baigėsi 11 val. Policininkams teko nemaloni funkcija: aiškintis dėl pažeidimo, kurio nebuvo. Gyvename mieste ir tokie klubai yra miesto gyvybės ženklas. Pakalbėjau su baro šeimininkais, pasiūliau, kad visgi reikėtų prie scenos įrengti dar vieną stiklo ar garso izoliacijos sieną. Taip visiškai būtų minimalizuotas garso poveikis į išorę. Ši investicija vardan geros kaiminystės išspręstų, tikiuosi, nesutarimus ir klubas sėkmingai gyvuotų toliau. Baras ,,Soul Box'' tikrai to vertas.

  +9  -1
 • Daina D.
  Daina D. @ 2012 Kovo 28, 04:31

  lankytojai ne vien soulboxe lankosi, nereikia sureikšmint vieno baro ;)

  +2  0
 • Kent Panda
  Kent Panda @ 2012 Kovo 28, 01:39

  Dazniausiai problema kelia ne kiek pati vieta, bet jos lankytojai. Aplinkui zymiai padideja zmoniu srautas ir atsiranda triuksmas. Ir siaip labai jau cia susireiksmine visi. Jei jau tokia kulturos vieta, tai galima ir be alkoholio pasikulturinti (:

  0  -2
 • kss
  kss @ 2012 Kovo 28, 12:05

  prašau, visi taip sureikšminti, bet kažkodėl nepaminėti (nes veikiausiai -- nė sapne nesapnuoti) kompromisai. maža to, ne tik jie, bet ir akustinių tyrimų išvados (vienintelės ginčuose dėl triukšmo pripažįstamos lr įstatymų) -- palankios. tuo tarpu įmonės veikla sutrikdyta. ir kuo remiantis? kokio nors savo įmonės konkurencinių interesų ir pažinčių "struktūrose" turinčio pyzduko sukurptu skundu. jokie čia gyventojai nenuskriausti, pasakos bobutei.

  +5  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2012 Kovo 28, 09:55

  2012 03 27 postas:

  Dėl „Soul Box“ prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo.

  Nors visai neseniai Vilniaus miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą, kuriuo kavinei „Soul Box” buvo apribotas prekybos alkoholiniais gėrimais laikas nuo 24 val. iki 8 val., jau balandžio mėnesį šis sprendimas bus svarstomas iš naujo. Iki tol prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimas lieka galioti, tačiau kavinės darbo laikas nesikeičia.
  Apie praėjusį tarybos posėdį kavinė „Soul Box” nebuvo tinkamai informuota, todėl neturėjo galimybės pristatyti savo pozicijos. Savivaldybė teigia, kad pastato Palangos g. 1 gyventojai nuolat skundžiasi iki jų butų sklindančia garsia muzika ir nepageidaujamais lankytojais laiptinėse. Norėtume pabrėžti, kad 2012 m. vasario 21 d. UAB „Akustinių tyrimų centras“ atliko nepriklausomus akustinio triukšmo matavimo tyrimus. Jų duomenimis bei remiantis Vilniaus visuomenės sveikatos centro išvadomis – garso lygis namo Palangos g. 1 teritorijoje neviršija leistinų normų. Tiek grojant, tiek negrojant muzikai garso lygis yra toks pats, taigi, „Soul Box“ programa įtakos triukšmui gyventojų butuose neturi.
  Darome viską, kas įmanoma, kad kontroliuotume garso lygį. Tai yra, stiklines vitrinas padengėme izoliacine plėvele, įėjimą suprojektavome tolimiausiame nuo artimiausio gyvenamojo pastato esančiame kampe, garso įrangą sureguliavome taip, kad garsas būtų sulaikomas patalpoje. Taip pat į komandą pakvietėme profesionalius garsistus, kurie prižiūri kiekvieną atlikėjų pasirodymą, reguliuodami garso lygį.
  Įvairialypė ir daugeliui skonių įdomi renginių erdvė „Soul Box“ veikia vos gerą pusmetį, bet jau gali didžiuotis ilgalaikiais ryšiais lyderiaujančiais Lietuvos elektroninės muzikos kūrėjais. Čia erdvę pasirodyti randa Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Vilniaus kolegijos studentai. „Soul Box“ veikla, beje, palankiai įvertinta ne tik Lietuvos, bet ir užsienio spaudoje – dėmesio jau susilaukėme ir iš dviejų elektroninės muzikos žiniasklaidos lyderių pasaulyje, žurnalo „MixMag“ bei tinklalapio „Resident Advisor“, o taip pat buvome teigiamai įvertinti šiuo metu vienoje iš mėgstamiausių interneto svetainių tarp architektų „Archdaily“.
  Norime tokią veiklą tęsti ir toliau, nes tokia buvo pradinė mūsų idėja ir ja šiandien tiki visi UAB „Sielos dėžė“ darbuotojai, o taip pat tūkstančiais skaičiuojami mūsų draugai, be „Soul Box“ koncertų, šokių ar ramių popiečių nebeįsivaizduojančių savo gyvenimo Vilniaus mieste. Tikimės, kad pradėtas „Soul Box“ ir Vilniaus miesto savivaldybės dialogas lems konstruktyvius sprendimus, kurie tenkins visus.

  Dėkojame savo draugams ir gerbėjams už palaikymą, kurio pastarosiomis dienomis susilaukėme tikrai daug!

  +3  0
 • Mk.7
  Mk.7 @ 2012 Kovo 27, 10:38

  Miesto valdzios vizija/tikslas uzdaryt visus klubus, kurie skleidzia triuksma gatveje pvz. soulbox, gorky. Paliks irengtus rusiuose/bunkeryje kaip G arba tokius kaip disco. Trumpiau tariant patalpos turi buti gerai izuoliotos :) O, gal cia tiesiog itakingu zmoniu itaka...

  0  0
 • Roadsman
  Roadsman @ 2012 Kovo 26, 11:26

  Pencininkai turistų dauguma, nes tokių vietų kaip Soulbox kuris pritrauktu kitokius žmones mažuma ir vis mažėja.

  Aš pats gyvenu senamiesty, bet jei man maišytu triukšmas centrinėje gatvėje, aš nemastyčiau ilgai. ;)
  Problema yra tokia, kad gali rašyti skundus realiai nepagrindžiant jų, pareigūnai gali rašyti baudas ir įspėjimus savo nuožiūra. Tikiuosi šitas "triukšmas" ves į precedentą, nuo kurio prasidės realūs garso matavimai ir gal net "miesto triukšmo zonos".

  p.s. Rasi, taip jau atsitiko, kad tie kurie pirko būtą senamiesti tikėjosi kad galės ten dar ir darželį kieme auginti, kaip ir bobutė kurį trobą susirentė toje vietoje kur dabar driekiasi viabaltica.

  +1  -1
 • дoncik
  дoncik @ 2012 Kovo 25, 04:11

  Briedas kažkoks tai. Apie kokias nusikalstamas veikas kalbama? su tokiu sprendimu faktas, kad soulboxas bus numarintas. Dar rašoma, kad norima pagerinti aplinkinių gyvenamųjų namų gyventojų gyvenimo kokybę, o taaaaaip :))))) Savivaldybė dar sako, kad Vilniui reikalingas tramvajus... Paanalizavus, SoulBox'as yra SALANDA UAB apsuptyje (disco 311 ir t.t.). Vilniaus savivaldybė jiems išdavė licencijas prekiauti alko.: Vilniaus g. 31; Vilniaus g. 37; Vilniaus g. 33; Šv. Ignoto g. 5, manau, kad "Sielos dėžės", taaai aš galvoju, kad S.B. patalpos būtų į naudą. Prie to pačio, pamenu disco311 buvo užsukęs Uspaskixas, tipo jis ten patūsint atvarė ? :) Keistas sutapimas.. Nu aš netikiu, kad dėl triukšmo ar cigarečių dūmų šitas kipišas. Kiek praeidavau pro disco, pastoviai jibalnikai išdaužyti ir tabūnas neaiškių xlopcų. Va ką aš galvoju.

  +3  0
 • Rasis
  Rasis @ 2012 Kovo 23, 08:59

  Kažkaip keistai man Roadsman komentaras nuskambėjo :D Gyveni, tarkim senamiestyje. Baro ar klubo nėra, po kurio laiko kažkas atidaro klubą, kas belieka ieškotis naujos gyvenamosios vietos? Nelabai logiška.

  +2  0
 • Kent Panda
  Kent Panda @ 2012 Kovo 23, 10:07

  Jei prie manes butu tokia pat sitaucija ir as rasyciau skundus :]

  +6  -5
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.