Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 150 svečių
Naujienos

„Red Bull Music Academy 2012“ jau priima paraiškas

Skersai išilgai išmaišiusi pasaulį, muzikiniais eksperimentais drebinusi Berlyną, Torontą, Londoną, Madridą, Melburną, Keiptauną bei begalę kitų miestų, šiemet „Red Bull Music Academy“ įsikurs Niujorke. Iki balandžio 2 d. visi pačios įvairiausios muzikos kūrėjai kviečiami teikti savo paraiškas dalyvauti ir tapti šios unikalios muzikinės laboratorijos dalimi.

Nuo rugsėjo 30 iki lapkričio 2 keliaujanti „Red Bull Music Academy“ apsistos Niujorke – mieste, kur muzika skamba kiaurą parą, kur įkvėpimas ir kūrėjai džiaugiasi švieslenčių mūzomis. Akademija miestą pripildys kurybinėmis dirbtuvėmis, koncertais ir įvairiausiais muzikiniais eksperimentais.

Visų muzikos žanrų prodiuseriai, vokalistai, instrumentalistai ir didžėjai, kuriems iki rugsėjo 30 dienos bus suėję 21 metai ar daugiau, gali dalyvauti atrankoje. Paraiškos formą, kurią rasite www.redbullmusicacademy.com, kartu su savo įrašu rinkiniu reikia išsiųsti iki balandžio 2 dienos.

Daina D. pagal www.redbull.lt, 2012-02-02

Komentarai

 • tgt
  tgt @ 2012 Vasario 18, 06:53

  idomu, ka ten tokio reikia padaryti, kad dalyvavimas butu laikomas prasirodymu

  0  0
 • astralas
  astralas @ 2012 Vasario 14, 03:53

  matai, atstovybes tikrai galetu pasakyt centriniam biurui, "let's do something to push our musician to RBMA, we realy need this"

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2012 Vasario 13, 04:32

  gal tikrai kažko nežinau, bet, mano duomenimis, RB atstovybių komisijoje nėra.

  0  0
 • astralas
  astralas @ 2012 Vasario 13, 02:59

  Matai, visu pirma as tikrai nedegu didziausiu noru ten papult ir keleta metu nepildau anketu. Analogiskai ir ne vienas kitas musu bendras pazystamas. Tiesiog niekas is mano pazystamu lietuviu nera papuoles i antra atrankos rata, nors dju pas save turime tikrai geru.

  tad busiu linkes manyti, kad rudens 26a turetu labiau pasistengti tuo klausimu.

  P.S.: As sutinku kad musu mergaites "prasirodymas" Lietuvai bonuso neprideda

  0  -2
 • Daina D.
  Daina D. @ 2012 Vasario 12, 01:44

  astralai, prastūmimo faktas be paraiškų užpildymo neįmanomas, ne kartą tai irgi pabrėžta. tam ir organizuojamos infosesijos, kad žmonės SIŲSTŲ anketas. kuo daugiau jų bus išsiųsta, tuo daugiau šansų kažkam pakliūti.
  Be to, pats paminėjai pabaltijį. Estai kažkaip jau ne kartą dalyvavo ten. 2011-ais Madride estas buvo. tai tavo teorija šiek tiek pagriūna šioje vietoje ;)
  sėkmės, nenuleisk rankų

  0  0
 • astralas
  astralas @ 2012 Vasario 12, 11:42

  nekarta jau buvo apie tai kalbeta tiek oficialiai, tiek ne, taciau Pabaltijo saliu Red Bull atstovai, noredami nors kiek padidinti susidomejimu RBMA ir visais siais projektais, turetu prastumti koki atstova ten, o ne dalinti atlikejams dvi skardines gerimo, nemokamai platinama zurnala ir aiskinti koks lygis yra nemokamai gauti redbullio. Aciu uz demesi ;]

  0  -2
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.