Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 116 svečių
Naujienos

Išaiškėjo paskutiniai „Baltijos elektronikos“ svečiai iš užsienio – didžėjė Jennifer Cardini ir „Playhouse“ bosas Heiko MSO

Apie tai, kad „Baltijos elektronikoje“ dalyvaus Ewan Pearson, Dirk Leyers ir Nerk - jau žinote. Šiandien buvo paskelbti paskutiniai pranešėjai iš užsienio. Tai – didžėjė ir prodiuserė iš Prancūzijos Jennifer Cardini bei Frankfurte įsikūrusios leidybinės bendrovės „Playhouse“ vadovas Heiko Schäfer.

Jennifer Cardini savo kelią pradėjo 1994-aisiais – tuomet ji jau galėjo pasigirti turinti reguliarių užsakymų pagroti. Dabar jos kūrybą leidžia tokios leidybinės bendrovės kaip „Kompakt“ ar „Crosstown Rebels“, Jennifer groja klubuose ir festivaliuose visame pasaulyje, o prieš metus ji įkūrė ir nuosavą leidybinę bendrovę „Correspondant“. Jennifer Cardini „Baltijos elektronikoje“ šnekės apie atlikėjo kelią link išgarsėjimo, jo laukiančius vargus, sunkų įdirbį ir malonumus. Aštuoniolika metų patirties – neabejotinai, ji turi kuo pasidalinti.

Heiko Schäfer, labiau žinomam kaip Heiko MSO, patirties irgi netrūksta, ypač kai kalba pasisuka prie muzikos leidybos ir panašių reikalų. 1992 metais kartu su Ata jis įkūrė leidybinę bendrovę „Ongaku Musik“, o po metų įsteigė ir pradėjo tvarkyti šiai bendrovei priklausančio padalinio „Playhouse“, skirto hausui ir jam artimesnei šokių muzikai, reikalus. Per visus tuos metus „Playhouse“ išleido dešimtis įrašų, tarp kurių mirga ir tokie vardai kaip Ricardo Villalobos ar Roman Flügel. Konferencijoje Heiko MSO kalbės apie muzikos leidybą ir leidybinių bendrovių vadybą – kadangi „Playhouse“ per tiek metų išgyveno ir pakilimų, ir nuopuolių, tai nebus vien tik paprasta sėkmės istorija.

Dar viena maloni žinia renginio dalyviams – tos pačios dienos vakarą klube „Soulbox“ vyks „Baltijos elektronikos“ dūzgės, į kurias žmonės, turintys konferencijos bilietus, bus įleidžiami nemokamai. O mokėti lyg ir būtų už ką – seniai Vilniuje bevyko vakarėlis su penkiais didžėjais ir atlikėjais iš užsienio.

Sv. Velnias, 2012-01-26

Komentarai

 • shimas
  shimas @ 2012 Sausio 27, 02:45

  Labai stipriai pasistenga šiais metais, didžiausia pagarba organizatoriams :)

  +2  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2012 Sausio 26, 05:31

  nu awesome, ka jau cia :)

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.