Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 122 svečiai
Naujienos

„Baltijos Elektronikos“ dirbtuvių darbui vadovaus Dirk Leyers ir Nerk

„Baltijos Elektronikos“ organizatoriai praneša, kad antrojoje, apie šešiasdešimt žmonių talpinančioje konferencijos erdvėje visą dieną vyks muzikos dirbtuvės su Nerk ir Dirk Leyers iš leidybinės bendrovės „Kompakt“. Dirbtuvių pertraukėlių metu bus skaitomos trumpos, tiesiogiai su naktinio gyvenimo kultūra ir muzikos kūrimu susijusiai auditorijai aktualios paskaitos, pavyzdžiui, žurnalistas ir muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys pasakos apie tai, kaip parašyti tokį pranešimą spaudai, kuris būtų aktualus ir skaitytojams, ir naujienų svetainėms.

„Šias dirbtuves būtų galima lyginti su dirbtuvėmis Berlyne vykstančiame „Krautok“ (www.krautok.com) festivalyje. Dalinsimės idėjomis, aptarsime technines detales, mokysimės kartu improvizuoti, o dienos pabaigoje kartu su visais dalyviais surengsime nedidelį pasirodymą. Šių dirbtuvių tikslas – pagerinti bendradarbiavimo įgūdžius ir patirti nevaržomą, nuolat kintančią ir evoliucionuojančią muziką“, – tai, kas laukia dalyvių, pristato Dirk Leyers.

Pačiose dirbtuvėse, kurios prasidės vienuoliktą ryto, dalyvauti galės tik dvidešimt entuziastų, o kitiems teks pasitenkinti žiūrovų pozicijomis. Todėl norintys dalyvauti dirbtuvėse turėtų registruotis adresu: workshop@baltijoselektronika.lt. Registruojantis reikia nurodyti vardą, pavardę, kuriamos muzikos stilių bei ko norėtumėte išmokti dirbtuvių metu. Dirbtuvės vyks anglų kalba, dalyviams reikės atsinešti po mėgiamą instrumentą (su MIDI suderinamumu, stereo išėjimu ir atitinkamais laidais).

Sv. Velnias, 2012-01-20

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.