Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 122 svečiai
Naujienos

Virus J metus užbaigė remiksuodamas house muzikos legendą

Prieš pat šventes įrašų kompanija "Azuli" išleido pasaulyje žinomą "Global guide'12" kompiliaciją, kurioje galima rasti ne tik tokius vardus kaip Dirty South, Steve Angello, Afrojack ar Sultan, bet ir net tris Virus J darbus!

Pirmasis jų "Put Your Hands Up", įrašytas kartu su pačiu Sandy Rivera ir remiksuotas olando JoeySuki. "Put Your Hands Up" video klipas buvo filmuojamas dvylikoje pasaulio valstybių. Tai bene sėkmingiausias Virus J kūrinys, kuris buvo išleistas net aštuoniose "Defected" šeimos kompiliacijose. Beje, "Defected", DJ MAG skaitytojų buvo pripažinta geriausia britų įrašų kompanija praėjusiais metais.


Antrasis darbas patekęs į "Azuli Global Guide'12" rinkinį tai Newland ir Dj Vivona kartu su Jade įrašytam kūriniui "Set Me Free" Virus J remiksas. Na, ir trečiasis - žinomiausio Kings Of Tomorrow bei aplamai vieno geriausio ir populiariausio house muzikos darbo "Finally" Virus J remiksas, kurio originali versija buvo išleista dar 2000 metais "Defected" įrašų kompanijoje. Kūrinys vis dar yra perleidžiamas įvairiausiuose pavidaluose ir leidybinėse kompanijose: "Ministry Of Sound", "Hed Kandi", "Warner Music" ir kt.

2011 metai lietuvaičiui buvo ypač sėkmingi. Virus J remiksavo Amerikos r&b žvaigždę T-Pain, kurio visą singlą "Out Of My Head", įrašytą su graikais Playmen ir Alex Leon netrukus išleis viena didžiausių Pasaulio įrašų kompanija "EMI". Prodiuseris ir didžėjus Virus J per 2011 metus surengė ne vieną pasirodymą Didžiojoje Britanijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir beabejo Lietuvoje.

Kill Me! pagal Pro-duce Music, 2012-01-04

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.