Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 80 svečių
Naujienos

Nulemk apie ką bus kalbama antrojoje "Baltijos elektronikos" konferencijoje

Pirmoji elektroninei muzikai ir naktiniam gyvenimui dedikuota konferencija „Baltijos elektronika“ įvyko beveik prieš metus. Ji sutraukė apie du šimtus elektronikos mėgėjų, klubinėtojų, žurnalistų, atlikėjų, didžėjų bei pranešėjų. Po šiek tiek daugiau nei metų pertraukos, vasario 11-ąją, visi jie kartu su giminėmis, draugais ir kitais prijaučiančiaisiais vėl galės susitikti dienos šviesoje.

Organizatoriai kviečia kiekvieną būsimą dalyvį išsakyti savo nuomonę ir taip padėti atrinkti aktualiausias nūdienos temas bei jų pristatymo formas. Susidomėjusiems tereikia užsukti į tiny.lt ir užpildyti trumpą klausimyną.

Taip pat „Baltijos elektronikos“ organizacinis komitetas kreipiasi į visus vertinančius šią idėją ir neprimygtinai užsimena, jog praėjusių metų konferenciją jie gali įvertinti „Pravdos“ geriausios naujos iniciatyvos rinkimuose.

Sv. Velnias, 2011-11-30

Komentarai

 • guzis
  guzis @ 2011 Gruodžio 02, 09:50

  anketa taipogi užpildyta. Rinkimuose balsas irgi atiduotas. Laukiu nesulaukiu! Praeitų metų renginys labai geras buvo :) Tikiuosi šiemet bus daugiau lankytojų ir bus didesnė ir įvairesnė programa

  +1  0
 • Pattrick A
  Pattrick A @ 2011 Gruodžio 01, 08:54

  Idomu butu suzinoti, kur viskas vyks :)

  +1  0
 • idol
  idol @ 2011 Lapkričio 30, 05:51

  valio. anketa užpildyta, rinkimuose prabalsuota. laukiam pasirodysiančių bilietų.

  +3  0
 • kss
  kss @ 2011 Lapkričio 30, 05:37

  o kokia netikėta maloniena!

  +4  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.