Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 76 svečiai
Naujienos

Į Vilnių atvyksta vinilų virtuozas - A. Skillz

Gruodžio 9 d. klube „G“ visus nustebinti žada antroji „Finger Lickin“ renginių serijos dalis. Šį kartą į Vilnių atvyksta dar viena breaks muzikos scenos legenda, tikras vinilų virtuozas ir puikus scratch meistras – A. Skillz.

Visą pasaulį apsukęs ratu, aplankęs žinomiausius klubus, pasirodęs didžiausiose scenose ir savo didžėjaus sugebėjimais nestebinęs tūkstančius gerbėjų A. Skillz yra artimas dar visai neseniai Lietuvoje viešėjusio Krafty Kuts kolega. Šį kartą A. Skillz savo aplankytų šalių ir klubų žemėlapyje trečią kartą pažymės Vilniuje tvirtai stūgstantį muzikinį bunkerį po žeme – „G“. Du kartus išbandęs sienų tvirtumą A. Skillz teigia, kad su džiaugsmu išbandys visus naujus „G“ techninius pajėgumus.

Unikaliai apjungdamas funk, hip-hop ir breaks A. Skillz užsitarnavo vieno stipriausių šokių aikštelių sprogdintojo vardą visame pasaulyje. O didžėjų miksų konkursuose jis nugalėdavo net tokius sunkiasvorius scenos grandus kaip „Basement Jaxx“, Mylo ir net „Scratch Perverts“.A. Skillz neįtikėtinas gabumas perdaryti muzikinius kūrinius ir apjuosti juos nenusakomu energijos ir nuotaikos užtaisu atkreipė reklamų gamintojų dėmesį, tad breaks muzikos meistras šiandien gali pasigirti kūręs muziką televizijos programoms, automobilių gamintojams ir net žaidimų konsolėms. A. Skillz kūryba yra skambėjusi visur, išskyrus oro uostus, nes ten tiesiog apskritai negroja muzika.

Visi, nebijantys šokti visą naktį breaks energetinėje jūroje, gruodžio 9 d. kviečiami nepraleisti unikalios progos dar kartą Lietuvoje išvysti ir išgirsti nepakartojamą A. Skillz pasirodymą klube „G“.

G.Bunkeris pagal www.gravity.lt, 2011-11-27

Komentarai

  • Zhenia
    Zhenia @ 2011 Lapkričio 28, 07:50

    Insane Bangers Vol 1-10 Mix by A.Skillz

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.