Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 87 svečiai
Naujienos

„Silence“ brolio „Best Kept Secret“ inauguracija - spalio 21-ąją „Opium“

Idėjų į vieną stalčių nebesutalpinantis kūrybinio susivienijimo „Silence“ įkūrėjas Vidis turi leidybinių naujienų. Netrukus viso pasaulio muzikos parduotuvėse pasirodys pirmoji dukterinės „Silence“ įrašų kompanijos „Best Kept Secret“, orientuotos į kokybišką klubinį skambesį, plokštelė. Jos autoriai Mario & Vidis spalio 21-ąją draugus ir gerbėjus kviečia į oficialų „Best Kept Secret“ pristatymą Vilniaus klube „Opium“.

Laurent Garnier, „Ame“, John Tejada, Osunlade Joris Voorn ir kitų nuomonės formuotojų bei diktuotojų palankiai sutikta pirmoji kompanijos plokštelė – keturių naujų Mario & Vidžio kūrinių rinkinys „Staar Wars“ – parduotuvėse pasirodys spalio 24-ąją.„Silence“ vizitinėmis kortelėmis tapus stiprų vokalinį pagrindą turinčiai muzikai bei diskotekos rėmus laužančiais koncertais „Best Kept Secret“ skiriama būtent „šokinei“ lietuviškai elektroninės muzikos scenos daliai. Taip pat - solidžiam jos pristatymui visame pasaulyje. Artimiausio pusmečio leidyklos planuose telpa tautiečių Few Nolder, Mario Basanov, Dariaus Vaiko ir Paralade kūryba, kurią „Best Kept Secret“ išleis ir viniliniu, ir skaitmeniniu formatu.

Leidyklos pavadinimas „Best Kept Secret“ turėtų prikelti drugelius prieš penkerius metus aktyviai sostinės house scenos renginiuose dalyvavusių pilvuose. Tuomet pavadinimas buvo naudojamas serijai, kurios svečių Vidis neatskleisdavo iki paskutinės minutės, pristatyti. Po „Best Kept Secret“ ženklu Vilniuje yra pasirodę „Innervisions“ visagaliai Dixon ir Kristian („Ame“). Tradicija prikelta – tik iš užuominų galima spėti, kuris Berlyno house judėjimo senbuvis savo vizitu pagerbs „Best Kept Secret“ startą spalio 21-ąją.

Abu „Opium“ aukštai penktadienį bus dedikuoti kokybiškam house su šiam artimų žanrų priemaišomis. Renginyje taip pat pasirodys „Staar Wars“ autoriai Mario & Vidis, būsimas „Best Kept Secret“ artistas Few Nolder, radijo laidos „Mix Subas“ vedėjas Loranas Vaitkus bei vinilinio ritmo mėgėjai Billy Kristal & Kill My Disco.

Daina D. pagal www.bestkeptsecret.lt, 2011-10-20

Komentarai

 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Spalio 30, 02:53

  DJ Cle. puikiai paspinino!

  0  0
 • shn
  shn @ 2011 Spalio 30, 03:58

  neimanoma nepritarti kss.
  o kas buvo slaptasis svecias?

  0  0
 • Titas Sid
  Titas Sid @ 2011 Spalio 25, 09:54

  Vinilas po parašiuku , ir jau lentynoj riogso ...

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2011 Spalio 22, 05:38

  Pilnai pritardamas pridursiu - svarbiausias kriterijus čia - išliekamoji vertė...

  Visą dieną šiandien klausau M-1 plius ir suprantu kokiame mėšlyne esame.

  +3  0
 • kss
  kss @ 2011 Spalio 20, 07:09

  ko gero daugiausiai pasiekę paskutinio penkmečio vietinės scenos veikėjai...

  dabar taip įprasta skaityti apie naujus antruosius ir ketvirtuosius kas antro dj'aus amplua, asmenines ambicijas vietoj kūrybos tiražuojančius leiblus ir visokias vienkartines serijas su viskuo apie viską, kad permetus akimis visiškai nebesijaučia, jog būtum išgirdęs ką vertingo.

  mane džiugina, kad tame nacionalinio fronto mūšyje dėl paskutinio apatiškos publikos dėmesio lašo turime tokių stiprių veikėjų kaip silence. kai tavęs nebando įtikinti, jog bręsta nauja sensacija, bet gali būti tikras, kad rezultatas pranoks dešimt tokias žadėjusių...

  +13  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.