Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 68 svečiai
Naujienos

S13 stratuoja su nauju projektu

Neseniai pasirodęs skaitmeninis muzikos ir meno žurnalas “Secret Thirteen” pristatė naują savo projektą – unikalių kompiliacijų, sukurtų tiek Lietuvos, tiek užsienio atlikėjų, seriją. Kiekvieną mėnesį žurnalas paviešins specialiai “Secret Thirteen” sukurtas selekcijas, kurias klausytojai taipogi galės nemokamai atsisiųsti. Anot "Secret Thirteen" projekto iniciatoriaus Justino Mikulskio, selekcijų muzikinį stilių būtų sunku įstatyti į rėmus, tačiau galima būti tikriems, kad jose vyraus gilesnės atmosferos bei ritmikos, pradedant ambient, experimental stiliais ir baigiant moderniąja elektronika, akademine muzika.

Pirmąją "Secret Thirteen" selekciją sukūrė Bartosz Dziadosz, geriau klausytojams žinomas pseudonimu Pleq. Šis elektro-akustinės muzikos kūrėjas iš Varšuvos yra išleidęs trylika albumų ir pristatytas daugiau nei trylikoje įrašų leidyklų, o jo kūryba pasižymi tuo, kad jis puikiai sugeba tarpusavyje suderinti ambient, glitch ir moderniosios klasikinės muzikos elementus.

Kadangi Pleq yra vienas daugiausiai žadančių Lenkijos atlikėjų, galima drąsiai teigti, kad primoji "Secret Thirteen" selekcija yra verta net ir didžiausio muzikos gurmano dėmesio.

Selekciją galima atsisiųsti čia.

M.Niedvaraite pagal www.secretthirteen.org, 2011-10-06

Komentarai

 • kss
  kss @ 2011 Spalio 08, 01:51

  how many different projects is enough to express a single talent?

  +11  0
 • kermosius1997
  kermosius1997 @ 2011 Spalio 07, 10:07

  stratuoja su primaja selekcija

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.