Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 124 svečiai
Naujienos

Kauno bienalėje Tekstilė'11 - tekstilės ir garso kūrybinės dirbtuvės

Spalio 5-7 d. Kaune vyks tekstilės ir garso kūrybinės dirbtuvės ir DJ pasirodymas Sampler-Cultureclash, kurias ves Sampler Cultureclash Collective.

Gyveno kartą toks David Littler, kuris nusprendė sujungti dvi savo gyvenimo aistras – didžėjavimą ir tekstilę ir pažiūrėti, kas iš to išeis. Kartu su Victoria & Albert muziejumi Londone jis sukūrė šį projektą ir subūrė didžėjų, garso menininkų, siuvėjų, muzikos kūrėjų, dizainerių, poetų, šokėjų, graffiti menininkų ir muziejų kuratorių kolektyvą ieškantį sąsajų tarp tekstilės ir garso, tarp didžėjavimo ir siuvinėjimo.

Žodis „Sampler“ naudojamas tiek siuvime, tiek muzikoje „Sampler Culture Clash“ sujungia siuvinėjimo ir didžėjavimo kultūras ir stebi, kas gi nutiks. David Littler yra London Printwork Trust vadovas, jis sukūrė šį projektą kartu su Victoria & Albert muziejumi Londone, norėdamas sujungti dvi savo gyvenimo aistras – didžėjavimą ir tekstilę.

Šiose dirbtuvėse bus mokoma sujungti siūlę, garsą, žodį, šabloną ir pasirodymą, čia bus pergalvojamos žodžių „adata“, „ciklas“ (angl. loop), „semplas“ reikšmės, kurios aktualios ir tekstilėje ir didžėjavime. Laboratorija, pasitelkusi pavyzdžių atrankos meną, kolektyvinę kūrybą ir dalijimąsi idėjomis, tirs tekstilę ir garsą. Laboratorija bus dokumentuojama ir kartu su galutiniu muzikiniu kūriniu eksponuojama kaip bienalės ekspozicijos dalis galerijoje ir/arba internete.Visi norintys dalyvauti turėtų registruotis: info@kaunas.biennial.lt parašykite vardą, pavardę, trumpą prisistatymą. Vietų skaičius ribotas.

Arbuzas pagal www.bienale.lt, 2011-09-30

Komentarai

 • High Tech Soul
  High Tech Soul @ 2011 Spalio 04, 06:17

  arba šiaip labiau vertinti procesą ir filosofiją, nei galutinį rezultatą.

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Spalio 04, 04:13

  gal išsiblaivyt kaip tik reikia :)

  0  0
 • High Tech Soul
  High Tech Soul @ 2011 Spalio 04, 04:11

  nesuprantu, ką reikia vartoti, kad čia būtų zjbs eventas.

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.