Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 155 svečiai
Naujienos

"Soul Box" keičiasi į "Love Club"

Vos prieš kelias savaites sostinės senamiestyje duris atvėręs „Soul Box“ kartą per mėnesį virs „Love Club“. Už vienos nakties metamorfozę atsakinga nepailstanti „Love In Slow Motion“ diskotekininkų – Martin Virgin, St.Stereo ir Synthsoulsizer – trijulė, jau kelerius metus skleidžianti ypatingai jausmingas šokių muzikos bangas populiariausiuose šalies klubuose, radijo eteryje ir virtualioje erdvėje.

Kiekvieno „Love Club“ apsireiškimo metu „Soul Box“ pristatys netikėtą nakties makiažą. Kaskart keisis ne tik iškaba virš durų, bet ir viso klubo interjeras – vyraus raudona spalva, netrūks blizgančių aksesuarų, netikėtų detalių ir jaudinančių kvapų. Vis dėlto, didžėjai bei renginių organizatoriai neslepia tikį, kad pačiomis ryškiausiomis dekoracijomis turėtų tapti meile spinduliuojantys ir muzikai neabejingi jo lankytojai. Pirmasis jausmų išbandymas jiems – jau šį penktadienį, kuomet muzikinius linkėjimus siųs prie pulto susitikę visi trys laikini klubo šeimininkai.

„Šio kolektyvo skoniu pasitikiu šimtu procentu, todėl jiems savivaliauti leisiu ramia sąžine. Net neabejoju, kad šis „Soul Box“ virsmas pripildys sienas teigiama energija, o šokių aikštelėje judės tikras geismų tramvajus. Juk niekada mums meilės nebus per daug!“ – perduodamas klubo raktus lėtos meilės ambasadoriams entuziazmo neslėpė jo šeimininkas Tomas Boo.

Seną „Love In Slow Motion“ vaikinų svajonę – atidaryti nuosavą klubą – įgyvendinti pasiūlęs klubinio šalies gyvenimo veteranas neabejoja, kad į šį ekskliuzyvinį projektą jie įdės visą savo širdį ir ilgametę patirtį.

„Love In Slow Motion“ šviežiausią Vilniaus naktinį tašką gražiausiomis meilės spalvomis dažys reguliariai – jausmingi, aistringi ir seksualūs „Love Club“ šokiai čia vyks maždaug kartą į mėnesį. Būsimų rezidencijų metu disco ir house skambesį propaguojantys širdžių ėdikai žada pristatyti ne tik asmeninių fonotekų deimantus, bet ir vieną kitą svečią iš tolimesnių kraštų.

Arbuzas pagal Love in Slow Motion, 2011-09-20

Komentarai

 • St.Stereo
  St.Stereo @ 2011 Rugsėjo 22, 03:00

  ok! iki pasimatymo sokiuose, reakcija ivyko :))

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Rugsėjo 21, 09:58

  djscene mėgstu skaityt. geriausia, jei ne tą patį, kur kitur. diskotekose - šokt. :)

  nesuprantu, kodėl platinant pranešimą spaudai nesinori reakcijos į jį. juk tam jis ir skirtas :)

  0  0
 • St.Stereo
  St.Stereo @ 2011 Rugsėjo 21, 06:03

  o jus sokti megstat ar skustis? kamon!

  +1  -4
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Rugsėjo 20, 08:31

  gaila, kad čia beliko pranešimų spaudai lenta. apie paties soulbox atsidarymo faktą nebuvo rašyta net...

  +3  -1
 • + -
  + - @ 2011 Rugsėjo 20, 02:43

  Gut (:

  +1  0
 • robosexual
  robosexual @ 2011 Rugsėjo 20, 12:19

  barbar'a karta i menesi taps gargar'a

  +8  0
 • asdasdsadsadsada
  asdasdsadsadsada @ 2011 Rugsėjo 20, 10:52

  vargses mergaites :D

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.