Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 162 svečiai
Naujienos

Sandy Rivera ir lietuvio didžėjaus klipe – ir mūsų šalies epizodai

Prieš pora savaičių dienos šviesą išvydo naujas house muzikos legendos Sandy Rivera, dar kitaip žinomo kaip Kings Of Tomorrow, vaizdo klipas „Put Your Hands Up“. Ši žinia kaip mat pasklido po lietuvaičių socialinių tinklų profilius, nes kūrinys sukurtas kartu su gerai žinomu Lietuvos didžėjumi ir prodiuseriu - Justinu Chachlausku - Virus J.

Vaizdo klipas buvo filmuojamas dvylikoje pasaulio valstybių. Epizodai iš Lietuvos papuolė tarp kadrų iš Japonijos, Graikijos, Serbijos, Brazilijos, Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Portugalijos, Montenegro, Lenkijos, Estijos. Šis bendras prodiuserių darbas – padėka visiems šokių muzikos gerbėjams, palaikantiems jos judėjimą.

Virus J kaip prodiuserį Sandy pastebėjo savo pirmojo vizito Vilniuje metu, kai jau istorija tapusiame klube „Pacha Vilnius“ jie apsikeitė kūriniais. Justino (Virus J) bendradarbiavimas su pasauline žvaigžde pakylėjo į naujas aukštumas – jo kūrinius su malonumu leidžia viena žinomiausių šokių muzikos įrašų kompanijų „Defected“, pasipylė prašymai sukurti naujų garsių užsienio atlikėjų kūrinių versijų. Vienas tokių prašymų atėjo iš JAV r’n’b atstovo T-Pain vadybininkų.

Kill Me! pagal Blackwiz, 2011-09-04

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.