Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 117 svečių
Naujienos

Kauno kailių fabrike - klubas „Gargaras“

Rugsėjo 23-iąją raudondvario pl. esančiame buvusiame kailių fabrike „Vilkas“ duris atvers loftas „Gargaras“.

„Vilko“ fabrike drauge su naujuoju klubu kuriasi precedento Kaune neturintis dizaino, meno ir kūrybos centras „Büro“ – darbo, kultūros ir gyvenimo erdvė moderniam miesto žmogui. Greta salonų, biurų, parduotuvių loftais virtusiame fabrike išsiteks dvi naktinio klubo salės, vieta poilsiui, du barai bei interaktyvios erdvės.

Klubas sieks tapti vieta, patogia subtilumo, grynumo ir tuo pačiu naujų požiūrių muzikoje bei skaitmeninėje visuomenėje ieškantiems melomanams, be to, siūlys ne tik gyvus koncertus ar DJ pasirodymus, bet ir meno projektus ir kitus įvykius, kuriems nevienalytė „Vilko“ erdvė itin paranki. „Gargaras“ nėra atsitiktinis pavadinimas – šis žodis žodyne aiškinamas kaip „toks didelis daiktas“, ir iš tiesų – vienu metu čia laiką leisti galės apie 1200 žmonių. Gal net daugiau jų turėtų sutalpinti ir pirmasis klubo renginys.

Muzikinė pirmojo veiklos vakaro tema „Gargaro“ erdvių pagalba bus padalinta į dvi dalis. Pirmoje jų šeimininkaus įrašų kišenėje neieškanti ir muzikos naujovėms ypač imli Londono, o gal ir pasaulio lietuvė Mamiko Motto. Į kultūrų katilą iš Lietuvos jau senokai išsikrausčiusi mergina taip pat gyveno Belgijoje ir dirbo įrašų kompanijoje „Kindred Spirit“. Tuomet su kolege DJ Jolita Pabludo ėmė vesti šviežumą ir eklektiką muzikoje šlovinančią ir drauge betarpišką bei jaukią radijo laidą „HepCat Radio“, kurią ir dabar, grįžusi tyrinėti naktinio Londono labirintų, pristato kartą į savaitę. Taip pat lietuvaitė šiuo metu vadovauja Londono radijo stočiai „NTS“, kurios bangomis transliuoja ir savo „kūdikį“.

Sutikimą senai pažįstamai ir bendramintei ruošia „Mondayjazz“ komanda – Justas Fresh ir Quazar, taip pat Brokenchord bei Synthsoulsizer. Antrojoje „Gargaro“ salėje šokių muziką pildys „Happyendless“, „Freaks on Floor“, Golden Parazyth, „The Sneekers“ bei kūrybinių ribų atsisakęs kauniečių ketvertas „Laisva struktūra“.

Apie kitus „Gargaro“ renginius jau netrukus bus galima sužinoti www.facebook.com

Arbuzas pagal Gargaras, 2011-08-29

Komentarai

  • asdasdsadsadsada
    asdasdsadsadsada @ 2011 Rugsėjo 09, 11:31

    as tai nematau jokios agendos.. kazkaip nesuprantama normaliam klubui..
    kss, taip as irgi manau kad cia pamaina exitui ir kazkaip man jau nelabai idomu daros..

    0  0
  • kss
    kss @ 2011 Rugsėjo 09, 10:26

    šį sezoną kaune nebeveiks panašius žmonių skaičius talpindavęs exitas. galima diskutuoti apie skirtingus klubų formatus ir pan., bet faktas, kad padaugės žmonių, kuriems savaitgaliais nebėra kur nueiti.

    žiūriu gana realistiškai į visas tas jaunatviškas iniciatyvas kaune daryti klubus ir ne vieną jų pats iš anksto pasmerkiau. vis dėl to, didžioji dauguma žlugusių vietų buvo pastatytos tik iš entuziazmo ir neturėjo jokios verslo strategijos. žmonių, stovinčių už šio pavadinimo patirtis mane kur kas labiau įtikina, įskaitant ir sugebėjimą skaičiuoti.

    na o pranašystėmis užsiiminėti manau dar anksti ir gana nerimtas užsiėmimas. dabar kur kas svarbiau tai, kad vasarai pasibaigus kaunas pasipildė vieta, kur bus galima nueiti :]

    +1  0
  • Kent Panda
    Kent Panda @ 2011 Rugsėjo 07, 09:05

    Daina, visi svajoja groti miniai, bet reik mastyti realistiskai - cia ne berlynas. Kaune ko tik nebuvo bandyta, bet jei vietos talpinancios pora simtu neissilaikydavo, o cia kalba eina apie kelis kartus didesne. Pusmeti bus susidomejimas, o veliau prasides standartinis nuopolis. Toliau lieka du keliai - daryti komercija arba uzsidaryti.

    +4  0
  • Daina D.
    Daina D. @ 2011 Rugsėjo 07, 07:52

    p.s. kartais pagalvoju, kad būtent pesimistai (ar realistai) yra idėjų varikliai, nes negatyvas verčia pasitempti :)

    +1  0
  • Daina D.
    Daina D. @ 2011 Rugsėjo 07, 07:51

    bet sutik, Kentai, ne visų originalių ir kokybiškų atlikėjų svajonė ir karjeros tikslas yra groti 200 ar 50 žm būreliui. 700 tuo tarpu jokia lazanija :)
    o ir 1200 gali būti labai skanu
    ktu karjeros dienos, kaip ir gus gus sostinės dienose, yra ne klubiniai ir ne elektronikos mylėtojams skirti renginiai iš esmės (ir todėl gargaro su jais nereikėtų lyginti); prie jų dirbantys elektronikai neabejingi žmonės tik panaudoja galimybes mažesniajai daliai publikos pristatyti šį tą tikrai įdomaus, o tada ir didesnioji daugmaž lieka patenkinta, nes ją patenkinti daug lengviau.

    +1  -1
  • Kent Panda
    Kent Panda @ 2011 Rugsėjo 06, 10:41

    Idolai, nusipirk maximos pagaminta lazanija ir pasigamink savo. Pavadinimas tai tas pats, bet skonis bus visiskai kitoks. Tas pats ir cia. Tokiai vietai islaikyti reikia daug lesu, o daug lesu gausi tik is didelio skaiciaus zmoniu, kad sulaukti daugiau zmoniu reikia daryti, kad visiem patiktu. Cia tas pats kaip kokios ktu karjieros dienos - zmoniu belenkiek, bet puse nesupratusiu kur pateko.

    +1  0
  • idol
    idol @ 2011 Rugsėjo 06, 09:37

    Aš tik nesuprantu kodėl masė automatiškai lygu nekokybė? Gal nežada tavo mėgstamos muzikos vakarų? Tokia tavo išvada būtų sąžiningesnė.

    0  0
  • Kent Panda
    Kent Panda @ 2011 Rugsėjo 06, 09:24

    Nesvarbu 700 ar 1200, nes visi puikiai zinom, kad kaune darant kazka idomesnio vargu ar du simtus surinksi. Is to isplaukia isvada, kad bus orentuotas i mases, o mases - kokybes nezada.

    0  0
  • Gargaras
    Gargaras @ 2011 Rugsėjo 05, 07:52

    1200 yra maximalios klubo galimybes. Jis dalinasi i dvi, panasaus dydzio erdves, tad is esmes dazniausiai veiks tik viena sale talpinanti iki 700 zmoniu.

    +1  0
  • Kent Panda
    Kent Panda @ 2011 Rugsėjo 05, 01:42

    Senai jau ejo pletkos apie sita vieta, bet realiai pati ideja yra pasmerkta zlugti - kaunui tikrai nereikia 1200 vietu klubo. Jau dabar anonsas yra pusiau komercinis, o po gero pusmecio zek jau ir kokie radistu ir panasaus plauko "tusai" prasides. Kaunui reik kokybiskos, bet nedideles erdves.

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.