Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 138 svečiai
Naujienos

„The Chemical Brothers“ įgarsintas filmas atkeliauja į Lietuvą

Jau birželio 10 dieną mūsų šalies kino teatruose pasirodys intelektualus veiksmo trileris „Hanna“, kuriam dvidešimties dainų garso takelį sukūrė vienas garsiausių pasaulyje elektroninės muzikos duetų „The Chemical Brothers“. Jį Tomas Rowlandsas ir Edas Simonsas patalpino svetainėje „MySpace“.

Naujausias „The Chemical Brothers“ darbas kino bei muzikos kritikų buvo įvertintas su dideliais aplodismentais. „Nuostabu, kaip režisieriaus Joe Wrighto fantazijas muzikantai pavertė realybe“, - stebisi žinovai. Tuo tarpu patys grupės nariai tikina, jog debiutuoti naujame amplua buvo kur kas sunkiau, nei įrašyti visą albumą. Muzikantai yra kūrę dainų filmams ir anksčiau, tačiau tai pirmasis dueto visas nuo pradžių iki pabaigos sukurtas garso takelis.

„Anksčiau parašydavome dainas, o jas režisieriai pritaikydavo filmams. Šįkart viskas vyko atvirkščiai. Muziką teko taikyti prie itin specifinių J. Wrighto įsivaizdavimų. Mums tai buvo ypatinga patirtis. Dažniausiai kurdavome 15 dainos versijų ir po to laužydavome galvas, kurią geriausiai panaudoti. Filme „Hanna“ mes panaudojome visą savo sukauptą patirtį, jausmą, žinias, bendradarbiavome su režisieriumi, kuris labai panašus į mus, todėl dirbti kartu buvo didžiulis malonumas“, - apie garso takelio kurimą pasakoja „The Chemical Brothers“.

Muzikantai prisipažino, jog su kino hitų „Atpirkimas“, „Puikybė ir prietarai“ bei „Solistas“ kūrėju buvo pažįstami dar prieš jam ateinant į kino pasaulį.Todėl neabejoja, kad jei ateityje pasitaikytų dar viena proga kurti J. Wrighto filmams muziką, duetui būtų sunku pasakyti „ne“.

„Didžiausias iššūkis dirbant su filmu „Hanna“ buvo tas, jog turėjome net ir labiausiai įtemptą sceną panaudojant garsus paversti dar ir savotiškai romantišku, labai gražiu momentu. Tačiau tuo pačiu tai yra ir labai įdomus mūsų kūrybos etapas. Nuostabu kurti nuotaikas tokiam stipriam filmui ir taip prisidėti prie to, apie ką visi kalbės dar kokius metus tai tikrai“, - įsitikinęs net septynis albumus išleidusios grupės lyderis T. Rowlandsas.


www.hannathemovie.com

Arbuzas pagal www.clinic212.lt, 2011-06-06

Komentarai

 • fURThEst fOREst
  fURThEst fOREst @ 2011 Birželio 26, 08:49

  Sian ryte per palydovine maciau.
  O man tai something special, gal del to, kad @ right time @ right place ("children are grown" ect.).
  Vietom, tai net iki asaru uzkabino. Kai per "biutiful" krupciojau is siaubo.
  Tik tiek, kad Blanchett=ragana=atsibodes vaizdas.


  + garso takelis aisq labai netgi vertas demesio, visai kitaip filmas ziurisi be visokiu "zudanciu stygyniu".

  0  0
 • over184
  over184 @ 2011 Birželio 11, 11:33

  geeeeras

  0  0
 • audio:wave
  audio:wave @ 2011 Birželio 09, 11:12

  tikrai filmas kazkoks neaiskus, vietomis gal ir kabina bet ir tai trumpam, duociau 6 ir tai su minusus, gelbsti puikus parinkti soundrack'ai, ypac patko tai jog suderino ivarius radijo, masinu, zmoniu, ir kitus garsus su pacia muzika filme, tas labai patiko.

  +1  -1
 • ggliukaz
  ggliukaz @ 2011 Birželio 08, 09:42

  Be soundtracko nieko ypatingo ten nemačiau.

  +1  0
 • ST
  ST @ 2011 Birželio 06, 02:09

  su mielu noru eisiu i kino teatra ziuret, nes namie per PC visai ne tas buvo... Tikrai verta pamatyti

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.