Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 89 svečiai
Naujienos

Uncle Roll ir Elenos muzika gydo

Šią savaitę klaipėdietis Uncle Roll pristatė naują savo kūrinį įraštytą kartu su jauna dainininke Elena - "Music Heals".

Tai ne pirmas Uncle Roll kūrinys, tačiau, kaip savo pats Rolas, ypatingas: "tai nėra dar vienas kūrinys. "Music Heals" pristato naują mano kryptį, nieko bendro neturinčia su anksčiau mane hipnotizavusiais tamsiais techno užkaboriais,- apie muzikinius pokyčius pasakojo Rolas, - Po kelių pasirodymų užsienyje susižavėjau nedidelėmis bei jaukiomis vakarėlių vietomis, kurios ir įkvėpė mane naujiems vėjams. Kūrinio instrumentinė dalis spirga nuotaikinga elektronika, groovy techno ir nu disco paminkštintais house garsais, kurie labiausiai tinka atmosferai, dvelkiančiai intymumu bei laisve. Manau, tai bus puikus garso takelis vasaros šokiams ant smėlio, žolės ar laivo denio."

Kaip tik tuo metu, kai Uncle Roll sudėliojo šią kompoziciją, jis susipažino su Elena - "Chorų karų" dalyve bei tokių šokių muzikos atlikėjų kaip Dxginger ir Funky M kūrinių vokaliste. Klaipėdiškiui patiko iš to pačio miesto kilusios dainininkės balsas, kuris tapo paskutiniu "Music Heals" potepiu.

"Gilios minties žodžiuose ieškoti nereikėtų - dainuojama apie laisvę ir jausmus, kuriuos mums suteikia muzika. Gali būti blogos nuotaikos ar tiesiog skaudėti galvą - teisingi garsai mažiau ar daugiau gali tai sutvarkyti ir suteikti jėgų judėti pirmyn,- teigė Rolas.

"Music Heals" neseniai pristatytas radio stoties "Powet Hit Radio" klausytojams, o toliau laukia ir rimtesni išbandymai kitomis bangomis tiek per radijo imtuvus, tiek šokių aikštelėse - birželio 10-ąją uostamiesčio klube “Kiwi” laukia šiai progai dedikuotas vakarėlis.

Ar yra planų kūrinį išleisti muzikos įrašų leidykloje Uncle Roll neatskleidė. Anot jo, sekantis žingsnis susijęs su naująja daina - vaizdo klipas.Beje, "Music Heals" - ne vienintelė muzikinė naujiena iš Uncle Roll studijos. Neseniai jis latvių grupės Dandelion Wine kūriniui "You Are" padarė remiksą, kurį jau spėjo pristatyti specialiai šiam įvykiui suorganizuotame vakarėlyje Rygoje.

Arbuzas, 2011-06-02

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.