Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 160 svečių
Naujienos

Vasaros festivaliai šalia

Vasara jau vos už poros dienų, o kokia gi vasara be balių-festivalių? Ta proga pateikiame mini kalendorių įdomesnių „uodaduzgių“, vyksiančių ne Lietuvoje, bet visai šalia. Įspūdingai ir nebrangiai.

Birželio 30 – Liepos 3 Heineken Open’er (Lenkija, Gdynia)

10-tasis jubiliejinis Heinekenas. Kad jubiliejus praeitų kaip priklauso pasitelktos tokios žvaigždės kaip “Coldplay”, “Prince”, “The Strokes”, “Pulp” ir kt. Tarp djsceneriui aktualių vardų yra Lietuvą lankysiantis “Caribou”. O taip pat Deadmau5, „Simian Mobile Disco“, gyvas pasirodymas. Praeitamet šokiais judinę „be2gether“ festivalį „Crystal Fighters“, bei lušnynų milijonierė „M.I.A.“. Ir galybė visokių kitų...

Beje „Heineken Open‘er“ praeitamet laimėjo geriausio Europoje festivalio titulą. O titulai, kaip žinia, įpareigoja būti pasitempusiam.

Kaina: iki 426 zlotų. (370 ltl)
www.opener.pl

Liepos 15 – 16 Positivus (Latvija)

Kuklūs braliukai Latviai turi pasiūlyti tai ko neturi Lietuviai, t.y. didelio masto muzikos festivalį su pirmo ryškumo headlineriais. Praitamet buvo „Muse“, „Unkle“, „Scissor Sisters“. Šymet kiek „mažiau“, tačiau irgi visai neblogai. Savo dalyvavimą patvirtino jaunieji senjorai „Royksopp“, bei rokeriai „Editors“ su gyvenimu besidžiaugiančiais britais „Hurts“. Praeitamet Lietuvą atstovavusius „Happyendless“ keičia Visagino lakštingala krikštyjama A. Orlova, bei jaunieji rokeriai „Colours of Bubbles“.

Kaina: iki 179 ltl. (bilietupasaulis.lt)
www.positivusfestival.com

Liepos 29 – 31 Audioriver (Lenkija)

DJ Scene festivalių lyderis – taip galima teigti drąsiai. Iš Vilniaus per Kauną su Klaipėda – visa esminė reiverių Lietuva praeitus kartus važiavo pasimaudyti Audio Upėje. Šiemet tradicija ko gero irgi bus pratęsta, nes ne tik paganyt akis, bet ir pašokt bus su kuo. Feste gros kažkada “Gravity” sugriovę “Modeselektor”. Taipogi gyvais pasirodymais judins Trentemøller, Paul Kalkbrenner, Vitalic… O kur dar Chrisas Liebingas, Kryptic Minds ir visi kiti DJai…

Kaina: iki 150 zlotų. (130 ltl)
www.audioriver.pl

Rugpjūčio 5 – 7 OFF (Lenkija, Katovicai)

Katovicuose, trijų tvenkinių slėnyje penktą kart vyksiantis experimentinės elektronikos, bei alternatyvios muzikos festivalis. Jis turėtų sudominti rafinuotą muzikinį skonį turintį reiverį, mat kaip organizatoriai sako; “čia bus galima pašokti pagal trance ritmus, palinguoti pagal minimal, bei pasidaužyti į noise sieną.”
Didžiausia festivalio žvaigždė yra apocalyptic neo folk atstovas David Tibet su savo magiškuoju projektu “Current 93”. Taipogi dalyvavimą jau senai patvirtino „Blonde Redhead“, „Junior Boys“, Matthew Dear (live band), „Primal Scream“, „Mogwai“, bei galybė kitų eksperimentalų...

Kaina: iki 50 EUR. (173 ltl)
www.off-festival.pl

Rugpjūčio 5 – 7 Laba Daba (Latvija)

Kas tingi grūstis pas Lenkus į Katovicus, bet nori kažko panašaus – vėlgi kaip sykis braliukai Latviai turi ką pasiųlyti. Poilsio centrą “Ratnieki” drebins tokios žvaigždės kaip Dub muzikos pionieriais krikštyjami “Zion Train” iš Jungtinės Karalystės. Taipogi reggae grojantys lenkai “Vavamuffin”. Bei Lietuvą įsimylėje savižudžiai italai “Spiritual Front”. (kurie mus yra aplankę jau net tris kartus) Lietuvių flangą festivalyje palaikys folko projektas “Spanxti”.

Kaina: iki 15 latų. (73 ltl)
www.labadaba.lv

P.S. Po naujiena sekantys komentarai būtų šaunūs jei papildytu šį mini kalendorių savo "uodadūzgėmis". (ar tiesiog festivalais :)

Morandis pagal intairnet, 2011-05-27

Komentarai

  • kss
    kss @ 2011 Gegužės 28, 07:42

    "visagino lakštingala" :]

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.