Registruotis | 
Dabar naršo: 1 vartotojas ir 79 svečiai
Naujienos

Carl Cox paruošė išskirtinį albumą

Šokių muzikos legenda Carl Cox vasarą išleis pirmą solinį albumą net po šešių metų pertraukos. „All Roads Lead to the Dancefloor“, kurį išleis paties Carl Cox valdoma leidykla „Intec Digital“, rasime net dvidešimt kūrinių kurių skambesys klajos nuo techno ir house iki dubstep ir toliau.

Tačiau ko gero pats neįprasčiausias dalykas susijęs su naujuoju albumu – formatas. Albumas bus išleistas kaip savaime atsinaujinantis USB raktelis. USB raktelis pasirodys rugpjūčio 1 dieną ir jame bus 12 kūrinių, tame tarpe keletas ištraukų iš „All Roads Lead to the Dancefloor“, keletas „B-sides“ ir kitokia medžiaga. Rugsėjį USB savininkus pasieks antrasis albumo singlas su remiksais ir video, o spalio 17 dieną ir likusi albumo dalis.

Vėliau rakčiuko savininkai gali tikėtis ir daugiau gėrybių iš Carl Cox – įrašai iš gyvų pasirodymų Australijoje, prieiga prie „Intec Digital“ katalogo, naujienos ir t.t. Pats Carl Cox sako, „nusipirkęs vieną rakčiuką gausi ne tik albumą, bet taip pat ir raktą prie visko ką aš veiksiu artimiausius 12 mėnesių“.

Arbuzas, 2011-05-25

Komentarai

  • habby (Lunatiq)
    habby (Lunatiq) @ 2011 Birželio 08, 03:18

    o man idomu technine puse- kaip rakciuka pasieks papildoma muzika? :) juk rakciukas lieka rakciuku - paprastu vienos mikroschemeles aparaciuku duomenims persikelti.

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.