Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 44 svečiai
Naujienos

„Druskomanija“ migruos maršrutu Vilnius-Druskininkai-Vilnius

27-ąjį kartą rengiamas šiuolaikinės muzikos festivalis „Druskomanija“ yra seniausias šiuolaikinės muzikos festivalis Lietuvoje, turintis unikalią istorinę vertę ir sukuriantis ypatingą nišą jaunųjų kūrėjų raiškai.

Prieš kelis metus festivalis išsiveržė iš kurortinio miesto teritorijos ir įsiskverbė į sostinės renginių kalendorių. Kasmet vis didėjantis festivalis šiemet įvairialypiais renginiais migruos maršrutu Vilnius-Druskininkai-Vilnius.

Festivalio koncertų spektrą sudarys įvairiausio žanro ir stiliaus muzikos renginiai. Mus tuo tarpu labiausiai domina ELEKTROmanijos koncertas kuriame pasirodys ir naują projektą pristatys eksperimentinės muzikos grupė R&R Electronics, grupė AVASPO ir kiti atlikėjai.

Taip pat Vilniaus Menų spaustuvėje svečiai iš Švedijos Jens Hedman ir Lars Bröndum surengs elektroninės ir elektroakustinės muzikos pasirodymą.

Veiksmas prasideda gegužės 23 dieną ir tęsis iki birželio 3d. Pilna programa kiek vėliau bus paskelbta www.druskomanija.lt . Labai svarbu prisiminti, kad visi „Druskomanijos“ renginiai – nemokami.

Arbuzas, 2011-04-15

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.