Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 145 svečiai
Naujienos

Ophex išleido nemokamą albumą

Rio de Žaneiro lūšnynuose paplitusi baile funk muzika jau ne pirmus metus skverbiasi į pasaulinę rinką. Vienintelis šio žanro atstovas Lietuvoje, Vilnietis Ophex, pristato saulėtą, vasara dvelkiantį albumą „Gringo de Janeiro“. Jame – 11 kūrinių, stipriai paremtų samplinimo kultūra, vešinčia Brazilijoje. „Kai kurie gabalai gal net panašesni į puikiai atpažįstamų dainų remiksus, tačiau toks kūrimo metodas būdingas ir Rio favelų prodiuseriams – imk, karpyk, perdaryk, svarbu kad skambėtų gerai“ – teigia Ophex.

Ir ne tik pati muzika atspindi Rio prodiusavimo ypatumus – albumas yra nemokamas, leidžiamas paties atlikėjo, ir viskas įvyko gan greitai: „Rio de Žaneire didžėjai nesiuntinėja į leidyklas savo muzikos, nesistengia iš to užsidirbti. Galioja principas padarei – dalink. Visa esmė pas juos yra pasirodymai, nelegalūs tūsai gyvenamuosiuose rajonuose“.

Vienam iš kūrinių jau nufilmuotas ir montuojamas klipas, o iki tol visą šiluma, braziliška perkusija ir lušnynų ritmais persmelktą albumą nemokamai galima atsisiųsti ophex.bandcamp.com

Ophex pagal ophex.bandcamp.com, 2011-04-03

Komentarai

 • kermosius1997
  kermosius1997 @ 2011 Balandžio 04, 10:08

  as taj jau laukiu nelegalaus tuso gyvenamajame rajone

  0  0
 • SPC
  SPC @ 2011 Balandžio 03, 04:53

  Labai gražu, kaip tik kažko tokio ieškojau pastaruoju metu :)

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.