Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 84 svečiai
Naujienos

"The Prodigy" šturmuoja kino teatrus

Legendinė grupė "The Prodigy" ruošia skanėstą savo gerbėjams - filmą, kuris rodomas septyniasdešimtyje kino teatrų visoje Didžiojoje Britanijoje jau kovo 31-osios naktį, ir tik ją!

"World's On Fire" - tai "gyvas" filmas, paremtas šokio pasirodymais "Wariors Dance" festivalyje, "Milton Keynes" arenoje, praeitų metų liepos mėnesį. Visi grupės nariai kaip užsukti kartoja, jog jiems stovėti ant tos scenos buvo lyg didžiausias grupės, ir kiekvieno atskirai, triumfas.
Filmą režisavo Paul Dugdale kartu su grupės nario, Liam Howlett, pasirodymo metu filmuotu vaizdo įrašu.

Į šį pasirodymą įėjo geriausi ir žinomiausi grupės hitai tokie kaip "Breathe", "Firestarter", "Voodoo People", "Out of Space" ir "Invaders must die".

Grupės nariai linkčioja galvom ir sutinka vienas su kitu: "Ta naktis buvo ypatinga, "massive" mums visiems. Ir mums be galo svarbu buvo atiduoti klausytojams ir dieną, ir naktį, kurią jie prisimins ilgai bei sugroti su ta pačia nuostabia atmosfera, su kuria mes grojome ir Brixton Academy. Visu tuo dalinamės mūsų filme."

Gerbėjai visoje Didžiojoje Britanijoje ploja rankomis, na o mums belieka laukti ir tikėtis, kad galėsim filmą išvysti ir Lietuvoje!

Go` pagal BBC music, 2011-03-24

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.