Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 99 svečiai
Naujienos

„Red Bull Music Academy“ Vilniaus sesija - kovo 19-ąją

Spalį jau 13-ą kartą duris atvers kiečiausia pasaulio mokykla – Red Bull Music Academy. San Paulą, Dubliną, Torontą, Melburną, Sietlą, Londoną, Barseloną aplankiusi akademiją šįkart užsuks į Tokijų. Dviejose sesijose Japonijos sostinėje patirties iš savo dievukų bei kolegų semsis ir didžiausią gyvenimo nuotykį išgyvens 60 laimingųjų. Jei gyveni muzika, tarp jų gali būti ir tu, kaip jau ne vieną kartą ragino daryti Djscene.lt.

Atranka į RBMA Tokijuje jau prasidėjo, muzikos kūrėjų, atlikėjų, didžėjų, vokalistų anketų su prisegtais muzikos pavyzdžiais akademija laukia iki balandžio 4-osios. Apie tai Djscene.lt rašė jau prieš mėnesį.

Į susidomėjusių RBMA klausimus atsakinėjama ir patirtimi dalinamasi po visą pasaulį keliaujančiose akademijos sesijose. Viena jų netrukus įvyks ir Vilniuje. Kovo 19-ą „Havana Social Club“ nuo popietės iki ankstyvo ryto vyks viskas, kas susiję su RBMA. Tam, kad iš Lietuvos į akademiją nuskristų kuo daugiau anketų.

17.00 prasidėsiančiose dirbtuvėse - klausimai, atsakymai, idėjos, patarimai, paslaptys ir detalės. Ko nepamiršti pildant anketą ir kas laukia akademijoje? Dalyvaus Mark de Clive-Lowe, RBMA draugas, prodiuseris, kompozitorius, pianistas, didžėjus. Taip pat jau viniečiams pažįstamas DJ Quest: 2005-aisiais Sietle Estijai atstovavęs didžėjus ir renginių organizatorius. Dirbtuvės - nemokamos.

Apie 22 val. veiksmas išsiplės į dvi „Havana Social Club“ erdves, kurias užpildys svarbiausias RBMA elementas - muzika. Scenoje – ne tik DJ Quest ir Mark de Clive-Lowe, bet ir prie svečio prisijungsianti „Basement Jaxx“ vokalistė Sharlene Hector. Taip pat - DJ Vaiper Despotin, DJ Mamania, DJ Tomas Boo, Dee&Kamy. Įėjimas – 10 Lt.

www.redbullmusicacademy.com

www.mashibeats.com

www.myspace.com

Daina D. pagal RBMA Lietuva, 2011-03-09

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.