Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 115 svečių
Naujienos

„Deepo Oslo“ naktis su Norvegijos vikingu diskJokke

Kovo 12-ąją dieną klube „Opium“ startuoja skandinaviškų vakarėlių ciklas „Deepo Oslo“ su pirmąja jo žvaigžde, diskJokke, priešaky.

"Deepo" vakarėlių ciklas prasidėjo Norvegijos sostinėje Osle 2008 metais. Jo idėjinis lyderis - iš Bulgarijos kilęs ir Norvegijoje kuriantis Ivaylo. Jau dešimtmetį jo kūryba puikiai žinoma underground house scenos gerbėjams. Ivaylo leidiniai puikuojasi „Barraca Music“, „Elevation Recordings Ireland“, „Deep Class“ ir „Blue Bass“. "Deepo" dvasia vystėsi su tokiais vardais kaip diskJokke, g-Ha, Alexander deQwest, Dalminjo, Patrick Turner, Asad Rizvi, Andrew Grant, Daniel Kyo, Johnny Fiasco. 2011 metais "Deepo" aplankys Vilnių, Varną, Sofiją, Dortmundą ir Londoną.

Vakaro žvaigždė - norvegas diskJokke, kurio diskografijoje - du albumai, daugybė singlų įrašų kompanijoje "Full Pupp" bei remiksuoti Lindstrøm, Foals, Lykke Li, Metronomy, Bloc Party, Crystal Castles, Daniel Wang, Tim Deluxe, Crystal Fighters, Monarchy, Penguin Prison, The XX ir kt. kūriniai.Viršutiniame „Opium“ aukšte Norvegijos nu disco princui prie pulto talkins "Love In Slow Motion" duetas Martin Virgin ir St. Stereo, o rūsyje savo įrašais dalinsis Ivaylo bei lietuvis Fresh Tee.

Visi norvegiško nu disco megėjai renkasi klube "Opium", kovo 12-ąją dieną, 23 val. Bilieto kaina: iki vidurnakčio - 10 litų, po vidurnakčio - 15.

Arbuzas, 2011-03-08

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.