Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 121 svečias
Naujienos

Deniz Kurtel debiutinis albumas kovo viduryje

Turkijoje gimusios ir augusios, o dabar JAV gyvenančios Deniz Kurtel diskografija tikrai neįspūdinga – trys plokštelės per tris metus. Tačiau jau kovo viduryje “Crosstown Rebels” išleis jaunojo elektroninės muzikos scenos atradimo debiutinį albumą “Music Watching Over Me”.

Pati Deniz Kurtel save pirmiausiai pristato kaip audio vizualinį menininką, meilę elektroninei muzikai atradusį studijų JAV metu. Jos vizitine kortele tapo įmantrios LED ir veidrodžių instaliacijos, kurios buvo demonstruojamos tokiose meno parodose ir festivaliuose kaip “Burning Man”, “Communikey”, “Horizons”, “Rabbit Hole” ir puošė nesuskaičiuojamą galybę "Wolf + Lamb" vakarėlių Brooklyn’e. Savo LED’ines instaliacijas ji buvo pasiėmusi ir į “Rebel Rave” turą 2010 metais.

Savo pirmąją plokštelę Deniz išleido 2009 metais, tai buvo “Whisper EP”. Po metų, t.y. pernai, “Crosstown Rebels” išleido “Yeah”, o šių metų pradžioje pasirodė ir kolkas paskutinis Deniz Kurtel singlas “The L World”.

Netrukus pasirodysiančiame albume “Music Watching Over Me” bus 12 kūrinių. Kiekvienas iš jų neša savo žinią ir visos šios žinios sukuria vientisą ir nedalomą pasakojimą.

Panašu, kad “Crosstown Rebels” išgyvena savotišką renesansą ir pastaruoju metu į šokių aikšteles vėl atneša daug nepaprastai puikios muzikos ir atranda naujų vardų. Deniz Kurtel vienas iš tų atradimų.

Deniz Kurtel - Music Watching Over Me
1. Music Watching Over Me
2. Makyaj
3. My Ass
4. Best Of
5. The L Word
6. Vagabond
7. Trust
8. Equilibrium
9. One Chance At Happiness
10. My Heart
11. Make Me Feel
12. Yeah (album version)

Deniz Kurtel - "Music Watching Over Me" pasirodys kovo 14 dieną po "Crosstown Rebels" vėliava

www.crosstownrebels.com
www.denizkurtel.com

Arbuzas, 2011-03-05

Komentarai

  • moog
    moog @ 2011 Kovo 08, 09:57

    gera muzika kuriantis zmogus,butinai klausysim

    +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.