Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 37 svečiai
Naujienos

Antrasis „In->“ su DJ Bleed – ir Vilniuje, ir Kaune

Vos prieš savaitę startavęs klube „Opium“ mūsų ir „Partyzanų“ bendras ciklas „In->“ jau turi tvirtą antrosios serijos programą. Kad būtų stipriau, „In-> #2“ vyks ir Kaune, ir Vilniuje. Kaune – senamiesčio kavinėje „Suflerio būdelė“ kovo 4-ąją, sostinėje – tame pačiame „Opium“ kovo 5-ąją.

Pagrindinis abiejų renginių svečias – vėlgi vokietis (priminsime, ciklą tikrai šokliai atidarė Dirk Leyers), berlynietis, šįkart ne tik muzikantas, bet ir žurnalistas. Tai – DJ Bleed, žinomas ir tikruoju savo vardu Sascha Kösch. Gilaus skonio savininkas bei Vokietijos sostinės senbuvis yra plačiai už Vokietijos sienų žinomo ir gerbiamo nepriklausomo žurnalo apie elektroninę muziką ir kultūrą „de:Bug“ redaktorius. Beje, kai kas tikrai pamena, kaip prieš penkerius metus jis su kolega DJ Feed, pasivadinę „Mitte Karaoke“, Vilniuje sutiko Naujuosius metus.

Djscene.lt „In->iciatyva“ renginyje pristatyti ir geriausio praėjusio mėnesio mikso autorių tęsiasi. „Opium“ viršuje drauge su Rykliu iš „Bangų“ pasirodys sausį daugiausai ekspertų taškų sulaukęs Split Pulse, pristatysiantis savo alter ego Micro Manager. Apačioje su DJ Bleed gros Nostra ir Mantas T. Kaune „In->“ degimą palaikys senas kaunietis Marius Banga, prieš pusmetį apie save plačiai papasakojęs laidoje „Mix Subas“.

Daina D., 2011-02-21

Komentarai

  • maximil
    maximil @ 2011 Vasario 23, 02:07

    Tikiuosi paduos taik kaip per Nauju Metu Efekta....

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.