Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 69 svečiai
Naujienos

Moby informuoja apie albumą

Antra iš eilės žinutė apie Moby – na, pasitaiko ir tokių sutapimų. Šįkart – apie naują jo albumą, pasirodysiantį dar gegužę. Vadinasi – iki numatomo niujorkiečio koncerto Lietuvoje datos. Įdomu dvigubai.

Neseniai išdavęs, kad jam patinka, kai žmonės savo naminius gyvūnus pavadina Moby, atlikėjas naująjį savo darbą pavadino gan apokaliptiškai – „Destroyed“. Pavadinimas gimė gana paprastai – oro uoste vaikštinėdamas muzikantas pamatė bėgančią eilutę, pranešančią, kad bagažas be priežiūros bus sunaikintas. Ir ją nufotografavo.

Beje, apie nuotraukas. Kartu su muzika pasirodys ir fotografijų rinkinys, tapsiantis vizualiniu melancholiškos Moby elektronikos, skirtos klausyti tuščiame mieste antrą nakties, skambesio analogu. Fotografuoja atlikėjas nuo dešimties metų, taigi jau 35-rius metus.

Nemokamas kūrinys iš būsimo albumo (jų ten bus 15-a) „Be The One“ – jau čia! Klausom ir imam. Jis pasirodė EP kartu su „Sevastopol“ ir „Victoria Lucas“.O čia – ir „Sevastopol“.Daugiau detalių rasite Moby interneto namuose. Jis, kaip žinia, visai iškalbingas. Užsimena ir apie gegužę prasidėsiantį turą Europoje!

Daina D., 2011-02-15

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.