Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 85 svečiai
Naujienos

Roger Shah arba Sunlounger – Nepriklausomybės atkūrimo proga

Nepastebimai iš „Balsas.lt“ vėl „Galaxy“ tapęs klubas „Forum Palace“ komplekse kovo 11-ąją priims tikrai solidų svečią. Tai – balearic trance, arba tiesiog balearic skambesio atstovas Roger Shah, taip pat mėgėjams žinomas kaip Sunlounger, Purple Mood, Savannah, Black Pearl, High Noon at Salinas, Magic Island, Global Experience... ir taip jau penkiolika metų.

Vokiečio kūrinį „Who Will Find Me“ savo mėgstamiausiu prieš keletą metų įvardino jau kitą savaitę sostinėje pasirodysiantis Armin van Buuren, netrukus po to vyrai ėmė bendradarbiauti intensyviau, ir šiandien Roger Shah leidykla „Magic Island Records“ yra „Armada Music“ dalis. Pirmasis Roger Shah, kaip Sunlounger, albumas „Who Will Find Me“ čia išleistas prieš trejus metus. Pernai spalį „Armada“ pasirodė dviejų su puse valandos trukmės „The Beach Side Of Life“.Derėtų paminėti ir remiksus, kuriuos Roger Shah yra sukūręs Tiësto, Armin Van Buuren, Mark Norman, York, Cosmic Gate, Andain kūriniams.

Išties įdomu tai, kad Vilniuje balearic trance kūrėjas Sunlounger surengs gyvą (tai reiškia, ne tik kompiuteriu, bet ir klavišiniais) net keturių valandų pasirodymą. Į jį turėtų sutilpti visi esminiai vokiečio kūrybos taškai.

Lietuviškoje kovo 11-osios programos dalyje – trance kūrėjų Aivem vs. Vilmo pasirodymas su vokaliste Taja.


Bilietai į trance naktį kovo 11-ąją kainuos nuo 35 Lt, jie netrukus turėtų pasirodyti BILIETAI LT sistemoje. Daugiau apie renginį rasite kalendoriuje arba forume.

Daina D., 2011-02-08

Komentarai

 • onefuturemusic
  onefuturemusic @ 2011 Vasario 08, 08:19

  Tautieciu kurinys kaip is Shah'o repertuaro skamba :) Patiko visai.

  +1  0
 • Mantas V
  Mantas V @ 2011 Vasario 08, 03:30

  balsas.lt jau vel Galaxy vadinasi, tai kaip as atsilikes, net nezinojau :D

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.