Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 126 svečiai
Naujienos

„Djscene geriausi 2011“ išsirikiuos vasario 25-ąją

Bene daugiausiai diskusijų sukėlusi Djscene.lt idėja per visą dekadą – didžėjų reitingas, kurį sudaro patys didžėjai ir glaudžiai su šia profesija susiję asmenys – grįžta. Balsai jau skaičiuojami, apdovanojimai kaldinami, o „Djscene geriausi 2011“ ceremonija vyks visą vasario 25-osios naktį. Keičiam lokaciją ir apglėbsim dvi „Havana Social Club“ sales.

Sistema nesikeičia, apdovanojimai plečiasi. Daugiau nei 100 didžėjų, prodiuserių, promoterių ir kitų scenos kūrėjų (balsuotojų sąrašą atnaujinome) mums atsiuntė asmeninius savo TOP 5 bei po vieną naujoko vardą kuris, jų nuomone, vertas „Djscene vilties“ titulo. Tad topai šiemet bus jau du – „Djscene geriausi“ ir „Djscene viltys“. Pirmajame, kaip ir praėjusiais metais, 50 vardų. Antrajame – gerokai mažiau. Vertinimo kriterijų suprasdami, kad vienareikšmiškų būti negali, neribojome, vieni atsižvelgė į muzikos parinkimą, kiti į techniką, treti gi – į bendravimą su publika ar asmeninį žavesį.

Juodojoje „Havana Social Club“ salėje vasario 25-ąją gros viršutinis „Djscene geriausi“ TOP 10. Restorane – penkios „Djscene viltys“. Kas tai per asmenys, kokią muziką jie groja ir ar iš tiesų yra verti nominacijų – pamatysime tik gyvai. Daugiau informacijos apie renginį – jam artėjant. Ir nepamirškite, kad „Djscene geriausi“ tik vienas iš daugelio būdų surikiuoti visaip gerus ir nusipelniusius artistus. Djscene.lt pasirinko šį.

Renginys mūsų kalendoriuje – čia. Praėjusių metų topas prisiminimui – čia. O už šventinį vaizdą dėkojam nenuilstančiam Djscene.lt talkininkui idol.

Daina D., 2011-01-24

Komentarai

 • dėdės ūsai
  dėdės ūsai @ 2011 Sausio 31, 06:11

  idomui visai kas siais metais uzims pirmas dvi vietas :D

  0  0
 • Eddy Oss
  Eddy Oss @ 2011 Sausio 29, 12:17

  Krč... Kaip visada visi užsikelmavo (nuo žodžio kelmas). Nepatinka - nebalsuoji. O geriausia išvis nevertint - kaip jau sakiau kažkam ir kažkada - reikia džiaugtis, kad išvis vyksta tokie dalykai. Tobulos sistemos nėra ir nesurasi. Arba blia, padarom Vilniaus gatvėj balsadėžės ir registruojam biliotenus (va tada tai bus sąžininga) - tie kas tikrai norės "pasuportint" djėju turės biški pavargt, o ne kelis mygtukus paspaust.
  Aš galbūt irgi daryčiau daug ką kitaip, ir net vietomis Jazzy pritarčiau, bet gal nesiputojam ir pasidžiaugiam, kad žmonės daro? Ir jiem šiaip visai neblogai sekasi.

  +1  0
 • bromas
  bromas @ 2011 Sausio 27, 05:45

  Negalima visko visada vertinti neigiamai arba bent jau neteigiamai - tai nuodija visu nuotaikas. Tad nustokim nuodytis viena kart. Tapkim nors karta truputi maziau tipiskais lietuviais, kurie ziuri raudonom akim i kaimyna. Padrasinkim ir palaikykim vieni kitu idejas ir padekim jas igyvendint. Idekim i viska daugiau pozityvo! nu kam on!! :]
  Palaikau uz drasu zingsni ruosiant toki eventa ir zinant kokio daug maz feedbacko galima tiketis :] tikiuosi visiems eis i nauda ir visi is to kazka galbut gaus teigiamo :]

  +7  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2011 Sausio 26, 06:29

  Nemokėjimas vertint, džiaugtis, surūgę veidai bei amžinas skepticizmas - lietuviško mentaliteto atributai, todėl Raima geriau išgerk alaus ir nekvaršink sau galvos.

  +10  0
 • Mark SPLINTER
  Mark SPLINTER @ 2011 Sausio 26, 06:21

  +10 what raima said.
  ji 1000 zmoniu darbo padare lietuvos kluberiams... del to ji turi teise surinkt tokia komisija.
  raimaaaa, aciu uz darba!!!!

  +3  -1
 • kss
  kss @ 2011 Sausio 26, 05:29

  na man iš principo bet kokie rinkimai yra neįdomūs. o tokie, kuriuose aš negaliu dalyvauti, tuo labiau.

  su visa derama pagarba už įdedamas pastangas, yra dalykų, kurie man nepriot kiek kas besistengtų. neįtiksi gi visiems ir čia yra tas atvejis.

  nėra ko įsižeisti, aš visai nereikalauju keisti žaidimo taisyklių. man netrukdo, man tiesiog neįdomu.
  o naujienos ir dar daug visko čia -- įdomu, taip kad chill ;]

  +6  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Sausio 26, 05:23

  P.S. renginys ne tam, kad mes su Arbuzu atostogauti išvažiuotume (yeah right:))). Jis, kaip ir DJSCENE EGLUTĖ, kaip ir BALTIJOS ELEKTRONIKA (iš dalies), yra skirtas susitikti visiems, kas lankosi Djscene.lt dažniau nei kartą per mėnesį, kas naudojasi šituo puslapiu ir randa čia sau įdomių bei naudingų dalykų, kas čia randa bendraminčių, gyvai.

  +3  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Sausio 26, 05:17

  nu jėga, kss, kas dar?
  :)))))

  Nuoširdžiai stebiuosi kai kuriais pareiškimais! ar tai, kad djscene yra platforma su newsais, intervais, forumais ir kitais biesais reiškia, kad čia kažkam neįdomi kažkieno nuomonė?

  Jei atvirai, JaZzy turi racijos, bet ne jam spresti, kas yra Djscene geriausi rinkimai, lygiai kaip ir ne paprastiems mirtingiesiems spręsti, kokie renginiai praeis drumandbass.lt kalendoriaus cenzūrą, kurie ne.

  Belieka visus šitus jūsų graudenimus priimti asmeniškai ir dar kartą įsitikinti, kad *KRIU* dirbi dirbi žmogus už dyką, aukoji savo laiką, nes tiki tuo, ką darai, ir kokios padėkos sulauksi, tai šlapiu skuduru per veidą. Netinka spalvos, fontai, fotkės, rinkimų būdai, stiliai, vardai...

  Nesuprantu, ką aš čia veikiu. Bet aišku negaliu tikėtis rožėm kloto kelio, ne tas formatas, ne ta scena. Todėl kviečiu tuos, kam įdomu, vasario 25-ą į HSC (renginys tikrai įvyks nepaisant nieko), o pati einu ieškot ką čia į Naujienas parašius.

  Peace ir ačiū tiems, kurie įvertina. Mes darom jums, bet kiekvieno nuomonei įtikti neįmanoma.

  +20  -1
 • carlo
  carlo @ 2011 Sausio 26, 05:10

  o siaip tai visi reiveriai turi savo topa dzedaju, pas kuriuos vaiksto ir palaiko, jokie djscene'o geriausi neirodys kad dj artiomka geresnis uz dj arturka, matau tik gera reklama tusui ir nieko tame blogo :)

  +4  0
 • DXR
  DXR @ 2011 Sausio 26, 04:59

  tai čia pretenzija į rinkimu rengeju darža kad nedaro tokiu atviru rinkimu .padare šitokius ir tiek.ka jus ten nebendraujat tarpusavy kad susiderint :))

  +1  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.