Registruotis | 
Dabar naršo: 1 vartotojas ir 73 svečiai
Naujienos

„G Stars“ – J. Jasinskio g-vė nemiegos toliau

Nors prieš porą savaičių adresu J. Jasinskio g. 16C vyko tai, ką tuometiniai darbuotojai vadino klubo „Gravity“ uždarymu, devynerius metus Lietuvos naktinio gyvenimo madas diktavusi vieta savo istoriją tęsia toliau. Atsisveikinę su pastarąjį pusmetį dirbusia „Gravity“ komanda projekto savininkai jau kovo 4-ąją pakvies į iš esmės atnaujintą naktinį klubą toje pačioje vietoje.

Pavadinimą ir logotipą atnaujinęs klubas „G Stars“ nuo 2011-ųjų pavasario dirbs tris naktis per savaitę ir savo renginių turiniu, kokybe bei apimtimi nori užpildyti nišą sostinės naktinio gyvenimo žemėlapyje.

Kovo 4-ąją vakarėliu „Jovani@CLUB“ prasidėsiantis „G Stars“ sezonas truks iki birželio pabaigos, vasarą klubas atostogaus. Penktadieniai, rašoma pranešime spaudai, visuomet bus skirti ryškiems vardams ir aktualiai šokių muzikai. Čia Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga įsikurs „Renaissance“ ambasada, kurioje svečiuosis britų projektas „Hybrid“. Kovo 18-ąją „G Stars“ virs festivalio „Kazantip“ – atstovybe Lietuvai, kurioje šokiams vadovaus ukrainietis DJ Lemah. Dar šį sezoną Mindaugėlis už pulto sutiks tech vėjų iš Vokietijus atpūsiantį duetą „Format:B“. Taip pat klube apsilankys ir daugiau lietuvių pasiilgtų užsienio atlikėjų - Jody Wisternoff, Krafty Kuts ir kt., savo temines naktis čia ketina organizuoti stipriausi Lietuvos naktinio gyvenimo atstovai.

Ketvirtadieniai – studentų naktys, čia tvarką palaikys ZIP FM „Radistai“ ir kiti lietuvių didžėjai. Šeštadieniai – gatvės ritmų naktys. R&b ir hip-hop kūrinius jų metu suks Mamania, Mantini, vaizdą su garsu miksuos projekto „Videoheads“ nariai.

Šiuo metu klube besidarbuojantys interjero specialistai aplinką tam tikra prasme grąžins į „Gravity“ eros pradžią, erdvė bus logotipais, spalvomis, detalėmis neperkrauta, tilps ir šokantys, ir kalbantys. Iš esmės pertvarkomos ir tobulinamos morališkai pasenusios pagalbinės patalpos bei legendinis 60m ilgio koridorius. Prie faktų galima pridėti ir griežčiausius kokybės reikalavimus atitinkančią garso ir apšvietimo įrangą, kuri bus sumontuota atnaujintame bunkeryje.

Daugiau pasakoti kol kas nėra prasmės – „G Stars“ komanda atidarymui ruošis dar daugiau nei mėnesį. Viską patys išgirsime ir pamatysime kovo 4-ąją, kol kas klubas kviečia susidraugauti „Facebook“.

Daina D., 2011-01-21

Komentarai

 • sheela
  sheela @ 2011 Sausio 24, 05:11

  sakykite, ka norite, bet as visada tikesiuos senojo Gravo. Kiek zades - tiek tikesiu, o jau ar isitikinsiu, kitas reikalas.

  0  0
 • High Tech Soul
  High Tech Soul @ 2011 Sausio 23, 03:20

  Someone said Jody Wisternoff !?!? Negaliu šypsenos sustabdyt! :))

  0  0
 • ST
  ST @ 2011 Sausio 22, 06:05

  Laikas eina ir viskas keičiasi. Nei senamiestyje, nei Jasinskio g. G nebus tokie patys, kokie buvo anksčiau. Ir tai labai gerai, naujovės skatina evoliucija ir ne tik pačių klubų, bet ir lankytojų, konkurentų, muzikos.

  Palinkėčiau abiem klubam kuo mažiau pykčių, skolų ištirpimo ir ekonominės bei kultūrinės sekmės ;)

  +10  0
 • drakasd
  drakasd @ 2011 Sausio 22, 02:29

  Jeigu bus Groove Armada užskaitysiu :D

  0  0
 • privatus politikas
  privatus politikas @ 2011 Sausio 22, 11:44

  belieka sulaukti naujo klubo atidarymo ir palinketi jam stipriu vakareliu. sekmes.

  +1  0
 • VooZ2
  VooZ2 @ 2011 Sausio 21, 08:22

  Pani istorija...

  0  0
 • Mai
  Mai @ 2011 Sausio 21, 08:12

  santa barbara kazkokia....

  0  0
 • televizorius
  televizorius @ 2011 Sausio 21, 05:40

  "devynerius metus Lietuvos naktinio gyvenimo madas diktavusi vieta" - ahA.

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2011 Sausio 21, 04:17

  viskas su vardais išdėstyta 15min straipsnyje, nuorodą jau postinau žemiau komentaruose.

  0  0
 • *Mikas*
  *Mikas* @ 2011 Sausio 21, 04:01

  galima siek tiek aiskumo? kazkada buvo vieni savininkai. pries pusmeti jei pasikeite. o dabar bus jau treti jo? ar cia tie patys kur buvo pirmi sugrizo? :D

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.