Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 55 svečiai
Naujienos

„Bangos“ kviečia į „Phantom/Ghost“ koncertą

Pradėję nuo intensyvaus vakarėlių puošimo VJ vaizdais „Rut Rut“ jau kuris laikas žinomi ir kaip muzikos ir plokštelių entuziastai „Bangos“. Galima eiti į kamerinius banguojančius pasisėdėjimus – pajudėjimus Vilniaus ŠMC, „Cafe de Paris“, kartais ir kituose miestuose; galima kartą per mėnesį (ar archyvuose) išgirsti Ryklio vedamą laidą „Neringa FM“ eteryje; galima skaityti „Bangų“ blogą. O kovo 17-ąją bus galima ateiti į pirmąjį jų organizuojamą šiuolaikinės rimtosios muzikos koncertą. „Menų spaustuvėje“ lietuvių kvietimu gros vokiečių duetas „Phantom/Ghost“.

Nors patys „Phantom/Ghost“ jau daugiau kaip dešimt metų sieja save su elektronine scena, pastarieji darbai yra įgavę pačią gryniausią formą – aksominis Dirk von Lowtzow vokalas yra papildomas subtiliais Thies Munther fortepijono garsais. Visa tai skamba užtektinai moderniai – naujausias dueto albumas „Thrown Out Of Drama School“ bei singlai pasirodė atlikėjo Lawrence vadovaujamoje įrašų kompanijoje „Dial“. Leidykloje, kuri paprastai savo elektroniniais kūriniais taikosi į šokių aikšteles.

Gilūs, rimti nors ir nevengiantys savo muzika pajuokauti „Phantom/Ghost“ praėjusiais metais pasirodžiusiame „Dial“ dešimties metų rinkinyje gavo startinę poziciją. Jų kūrinys „My Secret Europe“ užduoda tą šiltai paslaptingą nuotaiką, kuri vėliau lydi visose rinkinio kompozicijose.


Atrodo, kovo 17-oji bus skambi proga atitrūkti nuo elektroninės rutinos, bet nepulti stačia galva į kažką visiškai svetimo. Informacija apie bilietus bus pasiekiama netrukus, ieškokite jos čia arba pas „Bangas“. Banguojančius savo ruožtu sveikiname su drąsia iniciatyva - tikėkimės, po pirmojo koncerto ryžtas rengti kitus tik sustiprės.

rutrut.lt/bangos

Daina D., 2011-01-19

Komentarai

  • dIE
    dIE @ 2011 Sausio 19, 05:24

    Shaunuoliai, labai laukiamas reikalas!!

    0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.