Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 100 svečių
Naujienos

Ketvirtasis „Live From Kaunas Streets“ – jau šį savaitgalį

Prieš šešerius metus kaip ES remtas projektas gimęs ir po kurio laiko nepriklausomai atgimęs festivalis „Live From Kaunas Streets“ ateinantį šeštadienį, sausio 22-ąją vyks jau ketvirtąjį kartą. Urban kultūrai skirtas renginys, organizuojamas komandos „Street Up“, tradiciškai apims muziką, šokį ir dar šį bei tą.

Dieninė festivalio dalis prasidės ankstų savaitgalio rytą – 14 val. Buvusio „Bravoro“ patalpose (netoli stoties) vyks net trijų skirtingų urban šokio stilių kovos – susikaus breakdance, popping bei hip-hop judesio meistrai.

Mamania ir Svaras („G&G Sindikatas“) bei Ignas Vaičekauskas (Swix) dienos metu ves seminarą tema „Hip-Hop subkultūra: raida ir raiška šiandieninėje visuomenėje“. Ne tokia rimta, bet ne mažiau įdomi pramoga – fingerboarding dirbtuvės bei fingerskeiterių pasirodymai. Taip pat vyks plokštelių, marškinėlių ir kitų su scena susijusių dalykų turgelis.

Sutemus ir pasikalbėjus ar bent jau pabandžius tai padaryti rimtai ateis metas ir šokiams bei dainoms. Naktinė programa paremta ant „G&G Sindikato“, „Dee&Kamy“, MC Messiah, Maxi J ir Shkema, Penta, Highleef Feelhigh ir kitų gyvų atlikėjų pečių, o šiuos savo ruožtu prilaikys didžėjai Mamania, Vaiper, Alko ir kt. Žinoma, po turnyrų pailsėję judesius demonstruos ir urban šokėjai.

Norintys apsilankyti ir dieninėje, ir vakarinėje „Live From Kaunas Streets“ dalyse mokės 25 Lt. Tik naktis – 20 Lt, tik diena – 10 Lt. Daugiau apie gyvas Kauno gatves galite pasiskaityti čia, renginys taip pat puošia ir mūsų kalendorių.

Daina D., 2011-01-17

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.