Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 171 svečias
Naujienos

Antrojo „Happyendless“ albumo pranašas – olimpinis

Prieš trejetą metų su "Power Forever" driokstelėję ir į diskotekas sugrįžę "Happyendless" intensyviai dirba prie antrojo savo albumo. Jo įrašai, kitaip nei "Room for Mistakes", dešimtmečio tikrai netruks. Žadama, kad diskas pasirodys 2011-ųjų pradžioje ir vadinsis "Visit an Exhibition", o kol kas klausytojų ausims pristatomas jau antrasis jo singlas.

"Golden Olympic" - taip vadinasi penktadienį ZIP FM eteryje "premjerintas" naujasis elektrą ir gyvus instrumentus derinančios grupės kūrinys. "Tai yra duoklė olimpinėms žaidynėms ir bandymas sportinę dvasią išreikšti garsu", - kalba "Happyendless" ir tikrai nemeluoja. Savo nuotaika kūrinys net primena legendinį "Eye of the Tiger"!Įdomu, kad naujasis singlas, kurio apmatai kompiuteryje gulėjo trejetą metų, buvo įrašinėjamas paskutinėmis akimirkomis prieš nugriaunant Lietuvos kino studijos pastatą kur buvo įsikūrusi "Happyendless" įrašų studija. Kol ieškoma naujų patalpų grupės darbui, "Golden Olympic" baigtas įrašinėti Rygoje esančioje garso studijoje "Sounddivision".

Vienas skiriamųjų "Happyendless" ženklų - įsimenantys vaizdo klipai, toks bus nufilmuotas ir "Golden Olympic". Jį, kaip ir "Power Forever" bei "Hello Come On", ekranizuos režisierius Slavomiras Leontjevas.

Daina D., 2010-12-13

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.