Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 41 svečias
Naujienos

„EleFlight Records“ tautiečiams prisistatys vakarėliu

Dar birželį kauniečio Santi Touch įkurta įrašų kompanija "EleFlight Records", orientuota į deep, tech, jackin' house skambesį, šiuo metu yra išleidusi septynis ir šiemet planuoja dar dviejų leidinių pasirodymus. Leidyklos įrašus palaiko Nacho Marco, Jimpster, Johnny Fiasco, Shur-i-kan ir daugybė kitų scenos veikėjų.

Po pusmečio veiklos pats metas viską pažymėti ir gyvai, tad gruodžio 17-ąją Santi Touch rengia vakarėlį sostinės klube "Tarantino". Bet apie tai - šiek tiek vėliau.

Pirmasis "EleFlight Records" leidinys, pasirodęs birželio 1-ąją, buvo paties Santi Touch darbas "Bateleur". Vėliau prie lietuvio prisijungė danas Chris Minus ir ispanas Roberto Palmero, leidykloje išleidę po savo singlą. Rugsėjį "EleFlightRecords" pasirodė "Never Enough", kurį įrašė Danijoje gyvenantis perspektyvus tautietis Darius Vaikas. Iškart po to - taip pat Skandinaviją pamėgusio mūsiškio Fresh Tee leidinys "Nordic Waves".

Neseniai Santi Touch išleido dar vieną savo darbą, įrašytą drauge su norvegėmis "No Dial Tone" ir remiksuotą amerikiečio JT Donaldson bei "Troll Records" įkūrėjo Nils Noa.

No Dial Tone & Santi Touch - Love by EleFlight Records

Gruodžio 16-ąją pasirodys 8-asis leidyklos darbas - tai bus norvego Ivaylo "Weight EP". Prieš pat naujuosius metus, gruodžio 27-ąją - pirmoji mini kompiliacija "EleFlight Departure Series Vol. 1". Joje - Darren Gregory, Fresh Tee ir Santi Touch kūriniai.

Ivaylo - Weight by EleFlight Records

Kūrinio "Love" bendraautorės iš Oslo "No Dial Tone" pas kolegas į svečius atvyks gruodžio 17-ąją, penktadienį. Tada, kaip minėjome, įvyks Santi Touch ir jo kolegos iš Kauno Reverse kuruojamos leidyklos "EleFlight Records" vakarėlis "Tarantino". Gros norvegės, abu minėti lietuvaičiai ir dar vienas tautietis Andrius Rio. Atrodo, tokių vakarėlių ateityje bus ir daugiau. Kaip ir leidinių, ne tik skaitmeninių - pavasarį planuojama ir plokštelė.

"EleFlight Recordings" leidinių galite paklausyti "SoundCloud", o įsigyti kad ir "Juno" skaitmeniniame padalinyje.

Daina D., 2010-12-06

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.