Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 121 svečias
Naujienos

Konferencijos dalyviai prisimena ir planuoja

Djscene.lt ir "Partyzanų", vadinasi - ir pirmosios elektroninės muzikos bei naktinio gyvenimo konferencijos "Baltijos elektronika" draugai "Oro pagalvės" susuko mums du turiningus vaizdo klipus.

Juose gruodžio 11-ąją vyksiančios konferencijos dalyviai - didžėjai Vidis, Saulty, Martin Virgin, Ignas, Roadsman, Karalius, Nostra, ilgus metus "Gravity" darbavęsis viešųjų ryšių specialistas Daumantas, Lietuvos gerbėjas nr. 1 Mark Splinter bei "Opium" ir "Woo" programų vadas Rolas dalinasi mintimis apie tai, kaip buvo anksčiau, kaip - dabar, ir, žinoma, kodėl gi visiems reikia susitikti bei pasikalbėti. Geros peržiūros!

Daugiau informacijos ir konferencijos programa: www.baltijoselektronika.lt
Facebook: www.facebook.com
Bilietai: www.bilietupasaulis.lt
Diskutuojam.
Pliusuojamės.
Attendinam.

Daina D. pagal baltijoselektronika.lt, 2010-12-03

Komentarai

 • Daina D.
  Daina D. @ 2010 Gruodžio 12, 06:39

  labas FOX,
  na, Saga tikrai buvo :)
  muzika, kuriai atstovavo dalyviai - pati įvairiausia. house, techno, disco, drum'n'bass, dubstep, progressive. bet ne stilių vardinti buvo susirinkta, juk esmė ne juose.
  žodžiu, buvo smagu ;)

  0  0
 • FOX
  FOX @ 2010 Gruodžio 11, 10:39

  kazkokiu keistu didzejeliu prisirinks sneketi apie muzika...kaip buvo anksciau ir kaip dabar. kodel nera Sagos? kuris manau tikrai daugiau zino kaip buvo tada ir kaip dabar. o ir susirinko tik tam tikros muzikos atstovai.....kodel placiau nera ziurima?

  0  0
 • toffee
  toffee @ 2010 Gruodžio 01, 08:36

  Great!
  Laaaukiam!

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.