Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 361 svečias
Naujienos

Dvylika „BPitch Control“ metų - ne „bestas“

Jau kitais metais pasirodysianti "BPitch Control" kompiliacija "Werkschau" pažymi dvylika berlynietiškos leidyklos metų. Visgi tai nėra geriausių Ellen Allien įkurto fabrikėlio hitų rinkinys - anaiptol, visi 17 jo kūrinių iki šiol neišleisti.

"Werkschau" ką pridėti turėjo ir tie, kurie su "BPitch Control" buvo pradžioje, ir nauji veidai. Čia ryški nauja vokalinė leidyklos kryptis, bet pakankamai ir berlynietiško techno.

Iš filmo "Berlin Calling" gniaužtų pagaliau išsivadavęs Paul Kalkbrenner rinkiniui davė pirmą po filmo garso takelio savo kūrinį, jis apsistos tech house plotmėje. Grynesnio house čia suteiks Ellen Allien ir pirmą bendrą darbą įrašę Kiki ir Lenz, techno ribas brėš Thomas Muller, su dub atmosferą pagilins "Jahcoozi", o į ateitį nukels "Telefon Tel Aviv". Na, daugiau pasakoti žiūrint į kūrinių sąrašą gal ir nebeverta - akivaizdu, kad "BPitch Control" čia pristatė savo margumą ir elastingumą ir, atrodo, pasistatė trampliną kitiems dvylikai metų.

Gimtadieninis rinkinys skaitmena arba kompaktu vokiečius pasieks sausio 28-ąją, likusį pasaulį - sausio 31-ąją. Tie, kurie jame pasigedo Apparat ar "Moderat", galės ieškoti ir tą pačią dieną išleidžiamos plokštelės. Joje - Ellen Allien kūrinio "The Kiss" extended versija, jos įrašytas "Moderat" albumo darbo "Seamonkey" remiksas bei ilgesnė Sascha Funke darbo versija.

"Werkschau"

1. Cormac - The Present

2. Ellen Allien - The Kiss

3. We Love - Harmony Of The Spheres

4. Dillon & Coma - Aiming For Destruction

5. AGF/Delay - Most Beautiful Kill

6. TimTim - How We Moove

7. Sascha Funke - Hiddensee

8. Kiki & Lenz - Morning Maniacs

9. Zander VT - Gotta Look Up To Get Down

10. Jahcoozi - Day In Day Out
11. Mr. Statik - Sinphony feat. The Boy

12. Aérea Negrot - Deutsche Werden

13. Thomas Muller - West

14. Chaim - The Country

15. Paul Kalkbrenner - Plätscher

16. Mark Broom - Refund

17. Telefon Tel Aviv - The Sky Is Black feat. Robin Guthrie

Daina D., 2010-11-11

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.