Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 158 svečiai
Naujienos

Konferencija „Baltijos elektronika“ kviečia naktinio gyvenimo dalyvius ir kūrėjus

Gruodžio 11-ąją Vilniuje, Nacionalinėje dailės galerijoje įvyks pirmoji šalyje elektroninei muzikai ir naktiniam gyvenimui skirta konferencija - "Baltijos elektronika". Joje dalyvaus keliasdešimt aktyvių šios scenos dalyvių Lietuvoje bei svečiai iš Latvijos ir Estijos.

Idėja surengti šią konferenciją kilo didžėjų ir renginių organizatorių komandai "Partyzanai" bei Djscene.lt redakcijai. Kaip teigia "Partyzanų" narys Nostra, to Lietuvos elektroninės muzikos scenai reikėjo jau seniai. "Ši konferencija gali tapti puikia bendravimo platforma tarp senųjų scenos vilkų ir jaunų muzikos atlikėjų ir vakarėlių organizatorių. Renginio metu visi susiburs bendram tikslui - dalintis patirtimi ir taip kelti Lietuvos elektroninės muzikos scenos lygį", - teigia jis.

Esminė konferencijos dalis - diskusijos. Bus kalbama apie elektroninės muzikos leidybą Lietuvoje ir užsienyje, renginių reklamą ir jos galimybes bei madas, komercinių partnerių integraciją, lietuviško naktinio klubo sąvoką bei šios kultūros raidą.

Diskusijose dalyvaus po keletą Lietuvos klubinės kultūros atstovus, pristatysiančius ne priešingas, bet gana skirtingas tos pačios kultūros puses. Tai - Ignas ("Atari"), Mark Splinter, "RyRalio" narys Karalius, klubų "Woo" ir "Opium" programų direktorius Rolandas, festivalio "Satta Outside" ir klubo "Satta" atstovas Žilvinas, "Silence" įkūrėjas Vidis, Saulty iš "Downtown Party Network", klaipėdietis Uncle Roll, "The Lift" iniciatorius Mindaugas ir krūva kitų.

"Baltijos elektroniką" atidarys pranešimas apie naktinio gyvenimo padėtį Estijoje, po pietų dalyviai stebės VJ pasirodymą bei susipažins su vakarėlių kultūra Latvijoje. Konferencijos prieigose veiks retrospektyvinė renginių skrajučių paroda.

Kad idėja pateisintų save, "Baltijos elektronika" laukia didžėjų, prodiuserių, vidžėjų, renginių organizatorių, klubų atstovų, būsimų rėmėjų, taip pat visų tų, kuriems ne vis vien, ką veikti ir kur eiti savaitgaliais. Užteks erdvės ne tik klausytis, klausti ir atsakinėti, bet ir keistis įrašais, kurti ateinančių renginių ir bendrų projektų planus. Tikimės, kad renginys taps kasmetiniu scenos dalyvių suvažiavimu.

Gruodžio 11-osios, šeštadienio pusiaudienį prasidėsiantis susitikimas užtruks iki ankstyvo vakaro. Vėliau viskas persikels į neformalią klubo "Woo" aplinką ir pavirs tuo, be ko nebūtų ir konferencijos - diskoteka. Bilietas į konferenciją bei naktinį jos pratęsimą šiuo metu kainuoja 35 Lt.

Daugiau informacijos ir konferencijos programa: www.baltijoselektronika.lt
Facebook: www.facebook.com
Bilietai: www.bilietupasaulis.lt
Diskutuojam.
Pliusuojamės.
Attendinam.

Daina D., 2010-12-01

Komentarai

 • perfuroDJ
  perfuroDJ @ 2010 Lapkričio 16, 05:10

  100% busiu,jei dagyvensiu iki tos dienos :) Labai man ten viskas idomu :)

  0  0
 • orteM
  orteM @ 2010 Lapkričio 12, 02:25

  Skamba viliojanciai :)

  0  0
 • orteM
  orteM @ 2010 Lapkričio 12, 02:24

  Super !

  0  0
 • VooZ2
  VooZ2 @ 2010 Lapkričio 09, 12:32

  fotkint/filmint bus galima?

  0  0
 • Wiliux D
  Wiliux D @ 2010 Lapkričio 09, 09:39

  O nuo kelinto val? Nes grįžtu iš komandiruotės apie 14.00, tai reik nuspręst ar apsimoka dar lėkt...

  0  0
 • High Tech Soul
  High Tech Soul @ 2010 Lapkričio 08, 10:16

  Butinai apsilankysiu.

  0  0
 • Shakaliuko nuotykiai
  Shakaliuko nuotykiai @ 2010 Lapkričio 08, 09:37

  Ei gal Kaunas nori kooperuotis, koki autobusa pasijamt? Nes kiek zinau, tai nemazai norinciu yra :))

  0  0
 • mikoliux
  mikoliux @ 2010 Lapkričio 08, 09:22

  Tai rimtas reikalas, tokia konferencija ypac Lietuvos scenai labai reikalinga.

  0  0
 • ST
  ST @ 2010 Lapkričio 08, 04:50

  cia tik pradine kaina, kaip supratau veliau ji dides, va cia jau nelabai suprantu...

  bet kad konferencijos reikejo - tai faktas. jei bus poreikis, bus ir 2tra, ir 3cia ir vis geresnes, informatyvesnes ir idomesnes, kaip raima sake, jei nieko nedarai, tai nieko ir nevyksta :)

  0  0
 • Morientes
  Morientes @ 2010 Lapkričio 08, 01:08

  Pagaliau mielieji ideja ispilde:) busim

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.