Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 189 svečiai
Naujienos

„Suspend the Feeling“ anonsuoja Mario Basanov ir Vidžio albumą

Žingsnis po žingsnio Vidis ir Mario Basanov brauko savo užduočių sąrašą. Birželį po metų pertraukos pristatytas naujas dueto kūrinys "Slow", šį penktadienį ZIP FM eteryje bus pristatytas taip pat su vokaliste Giedre įrašytas darbas "Suspend the Feeling". Netrukus po to - ir ilgai žadėtas debiutinis albumas.

"Suspend the Feeling" gimė netipiškai, kaip ir daugelis dueto darbų. Jis net nebuvo pradėtas kaip atskiras kūrinys - iš pradžių Mario Basanov ir Vidis remiksavo Lietuvoje itin mėgiamų švedų "Little Dragon" kūrinį "Thunder Love". Deja, grupės leidybinė kompanija šios dainos versijos neišleido rimtai šio sprendimo nepagrindusi, o išties originalaus muzikinio produkto palikti dulkėti nesinorėjo.

Laisvė instrumentinę remikso dalį naudoti liko, tad elektronikos prodiuseriai tiesiog atsisveikino su Yukimi Nagano vokalu. Čia į pagalbą stojo grupės "Empti" vokalistė Giedrė, kuri pasiūlė savitą ir puikiai tikusį sprendimą. Kaip ir įrašinėjant "Slow", bendros kalbos paieškos neužtruko - Giedrės mintys, žodžiai ir talentas buvo paskutiniai taškai ant i, papildę Mario Basanov ir Vidžio muziką.

Abu kūriniai tikrai bus debiutiniame Mario Basanov ir Vidžio albume. Po kokybiškos elektronikos ženklu "Silence" pasirodysiantis darbas jau subrandintas iki menkiausių smulkmenų, pavadintas "Changed" ir parduotuvių lentynas pasieks dar iki Kalėdų.

Pirmoji gruodį išleidžiamo albumo dalis - kūrybinį tandemą išgarsinusi vokalinė elektronika. Čia - hitai "I'll Be Gone" bei "Who's Shot The Silence", su britų vokaliste Kathy Diamond įrašytas "In My System (Make You Move), abu Giedrės įdainuoti kūriniai. Antrasis diskas - daug labiau diskotekinis, energinga ir tamsi house muzika.

"Changed" pranašas "Suspend the Feeling" su klausytojų ausimis pasisveikins jau šį penktadienį, lapkričio 5-ąją. ZIP FM bangomis premjera įvyks 17 val. Aštrioms Djscene.lt ausims - kūrinio ištrauka.

Mario Basanov & Vidis feat. Giedrė - Suspend The Feeling (Preview) by djscene

Daina D., 2010-11-04

Komentarai

 • elkoo
  elkoo @ 2010 Lapkričio 05, 10:10

  ne tokia saldzia antra dali butu gerai uzsienio leible isleisti, bet sprendzia kiti...

  0  0
 • vaikiuks
  vaikiuks @ 2010 Lapkričio 05, 07:41

  aha, tureciau pirma perskaityti straipsni

  0  0
 • vaikiuks
  vaikiuks @ 2010 Lapkričio 05, 07:36

  o neturejo sitas gabalas but Little Dragon - Thunder love remiksas?

  0  0
 • Broken Sfera
  Broken Sfera @ 2010 Lapkričio 05, 06:55

  na tikrai ne pats geriausias ju darbas, bet mes jau islepinti :)

  0  0
 • Stewie
  Stewie @ 2010 Lapkričio 05, 10:36

  ko ko, bet jau meiles cia ideta maziausiai :)))

  0  0
 • Kent Panda
  Kent Panda @ 2010 Lapkričio 04, 09:41

  :DDDDDD

  0  0
 • gandubas
  gandubas @ 2010 Lapkričio 04, 09:18

  taip, brajanai, būtent tai ir norėjau pasakyti :)

  0  0
 • Brajanas
  Brajanas @ 2010 Lapkričio 04, 08:45

  Gandubai,nori pasakyti, kad ten kur kūrinio pavadinimas siejasi su love,feeling and etc. - išskirtinai produkcija iš širdies?

  0  0
 • ___
  ___ @ 2010 Lapkričio 04, 08:41

  100 % Roisin Murphy.

  0  0
 • gandubas
  gandubas @ 2010 Lapkričio 04, 02:23

  svarbiausia, kad muzikoj būtų širdies...
  ir man nusispjaut, kokio dydžio plakatai kabo mieste, ir ar išvis jie kabo.
  o šitie vyrai tikrai širdies įdeda :) gerbiu juos už tai, kad ne tik kuria neniurzgėdami, bet sugeba ir pateikti (parsiduoti).
  Ta dainuojamoji jų kūryba kažkaip taip, nu... tiesiog... gražu, bet tik ir tiek. o iš "diskotekinės dalies" labai daug tikiuosi. Test- puikus šmotas, nekantrauju išgirst daugiau.

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.