Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 155 svečiai
Naujienos

Mount Kimbie EP – gyvas įrašas, remiksas ir albumo puošmenos

Mount Kimbie tikrai bus vieni tų, su kurių skambesiu siesime jau besibaigiančius 2010-uosius. "Crooks & Lovers" - labai įdomus albumas (čia - ne ką nuobodesnė Mark Splinter apžvalga), duetas taip pat buvo bene laukiamiausi "Satta Outside 2010" vardai, tiesa, išpildę ne visų melomanų lūkesčius. Bet kuriuo atveju Šventosios arena jų pasirodymo metu buvo pilna. Kas toliau?

Labai trumpai ir paviršutiniškai kaip post-dubstep apibūdinamas, o iš tiesų daug plačiau ir tuo pačiu subtiliau griebiantis elektroninis duetas ką tik grįžo iš turo po JAV ir toliau keliauja po Europą. Čia britai koncertuose apšildo kanadiečio Caribou grupę.

Žinutės esmė - studijos naujienos - gana trumpos. Lapkričio 29-ąją išleidžiamas "Mount Kimbie" EP, pavadintas, kaip vienas debiutinio albumo kūrinių, "Blind Night Errand".

EP, be titulinio kūrinio, dar trys. Žinoma, bene labiausiai catchy albumo darbas "Before I Move Off" (tik skaitmeninėje EP versijoje), taip pat du prisiminimai iš 2009-aisiais išleisto EP "Maybes". "Mount Kimbie" patys remiksavo savo darbą "William" - EP rasite "dayglo" versiją - ir prie visko pridėjo gyvai Berlyno "Berghain" atliktą "Maybes".

"Blind Night Errand" išleis, kaip ir visus iki šiol "Mount Kimbie" įrašus, "Hotflush Recordings".

CNL002 - Mount Kimbie by Hotflush

Žemiau - gyvas "Maybes" atlikimas rugsėjį Los Andžele.

Daina D., 2010-10-30

Komentarai

 • Dag
  Dag @ 2010 Lapkričio 01, 04:34

  Malonus garsas.

  0  0
 • drakasd
  drakasd @ 2010 Spalio 31, 08:20

  šitą atlikėja tai aš jau seniau žinau, o muzika klipe tai prie pabaigos pradeda tikrai važiuot.

  0  0
 • dmdiako
  dmdiako @ 2010 Spalio 31, 06:49

  idomi muzika

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.