Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 229 svečiai
Naujienos

„ŠMC kavinėje“ prasideda „Sesijos“

Kai pavasarį Djscene.lt kalbino vieną senų lietuviškos diskotekų scenos vilkų, "Discomafia" narį Žilviną arba Zhill, buvome nuklydę ir iki Niujorke jo kompanijos "Bagpak" pristatomų šokių. Kadangi Žilvinas kuriam laikui grįžo į Vilnių (smagu, kad bent kažkas grįžta, o ne tik išvažiuoja), drauge pasiėmė ir "Bagpak Sessions". Kas antrą ketvirtadienį "Sesijos" vyks "ŠMC kavinėje".

Pirmoji "Sesija" - spalio 28-ąją. Tikrai plačiu muzikos spektru (neabejotinai dalį jo parūpins "Bagpak" skaitmeninė parduotuvė, užsiimanti house, soul, afro, downtempo, broken beat, nu jazz ir kitų gerų dalykų sklaida) dalinsis Zhill, Manfredas, Tadas Quazar, Justas Fresh ir minėtą pokalbį užrašiusi Daina D.

Ateinančių ketvirtadienių planas kol kas nepristatomas, bet drauge su Zhill čia pasirodys vienas ar du muziką mylintys svečiai. Kaip ir visi "ŠMC kavinėje" vykstantys renginiai, "Sesijos" bus nemokamos, pradžia - 20 val.

"Sesijos", beje, yra platesnio projekto "Judesys" dalis. Pastarasis - mobilios diskotekos netikėtose ir gal net slaptose Vilniaus vietose. Kol kas daugiau nieko nežinom, bet laukiam.

Daina D., 2010-10-25

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.