Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 141 svečias
Naujienos

Projektas „Kick Punch Gang“ debiutuoja šeštadienį

Renginio "Fancy Action" metu šeštadienį "Havana Social Club" laukia aktualus gyvai elektroninis debiutas. Tai - projekto "Kick Punch Gang" pasirodymas.

"Kick Punch Gang" - tai naujas keturių prodiuserių sumanymas. Projektą sudaro St. Stereo iš "Love In Slow Motion", "South Express" narys Paul Monroe ir ilgus metus studijoje besidarbuojantys jų kolegos Normantas (Normanbase) ir Martynas (Pooch). "Kick Punch Gang" skambesys - įvairios house atšakos, nuo deep ir Chicago iki jackin' ir acid, žadama ir Detroit skambesio. Trumpiau tai senoviniai house garsai šiandien ir šiek tiek kitaip, todėl ir projekto pavadinimas primena senos repo grupės vardą.

St. Stereo mums papasakojo, kad grupės užuomazgos ėmė dygti prieš keletą mėnesių, todėl repetuojama šiuo metu intensyviai, daug ir iki ryto. Šeštadienį scenoje metu bus net aštuoni analoginiai sintezatoriai, jiems talkins ritmo loopai. Kol kas planuojami gyvi projekto pasirodymai, vėliau ateis metas ir leidybai. Tikimės ir minėtų gyvų pasirodymų įrašų - kuo greičiau, tuo geriau!

Spalio 23-ąją "Fancy Action", be gyvų "Kick Punch Gang", didžėjaus pats St. Stereo su kolega LeMings, taip pat - Vaiper ir Harvey Clef. Įėjimas iki vidurnakčio - 10 Lt, reikėtų būti 21-rių ar vyresniems.

Daina D., 2010-10-21

Komentarai

    Komentarų vis dar nėra...
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.