Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 116 svečių
Naujienos

„XYZ“ – buvusiame kino teatre ir gamyklos ceche

Į Naujamiesčio "Loftą" netilpę ar iki Klaipėdos nenusibeldę, bet elektronikos ir operos sintezę "XYZ" išvysti vis dar norintys piliečiai turėtų suklusti. Po premjeros menininkai pasirodymus rengia toliau - lapkričio 6-ąją "XYZ" įvyks buvusiame "Lietuvos" kino teatre Vilniuje, lapkričio 7-ąją - "Pergalės angare", neveikiančiame metalo gamyklos ceche Kaune.

"Menui nebūtinai reikia blizgančių salių ir raudonų kilimų. Tai tik visuomenės sukurtas stereotipas, kad opera be to neįmanoma. Juk dar įdomiau kažką kurti apgriuvusiame kino teatre ar apleistoje gamykloje, iš naujo atrasti vietas, kurios kažkada turėjo visai kitą paskirtį, energiją, o dabar yra nenaudojamos. Tokiose vietose turime tikrą kūrybinę laisvę", - vieniems naujus, kitiems - omenyje turime elektroninės muzikos kultūrą - gi savaime suprantamus dalykus kalba "XYZ" režisierė, bohemiečiais save vadinančio susibūrimo vadovė Dalia Ibelhauptaitė.

Prie operos atlikėjų, kurie rugsėjį pristatė "XYZ" Vilniaus menų fabrike "Loftas" ir Klaipėdos "Švyturio menų doke", šįkart prisijungs ir kiti bohemiečiai. "Silence" atstovai Mario Basanov, Leon Somov, Vidis ir Few Nolder jau maišo su elektronika septynis naujus operos kūrinius, kurie bus pirmą kartą pristatyti lapkričio renginiuose.

Bilietus į "XYZ" Vilniuje (nuo 55 Lt) ir Kaune (nuo 45 Lt) parduoda BILIETAI LT. Žadama, kad tai - ne paskutiniai bendri bohemiečių ir "Silence" pasirodymai. Beje, praėjusį sekmadienį Leon Somov su operos solistėmis pasirodė ir LTV laidoje "Triumfo arka".

Daina D., 2010-10-06

Komentarai

 • RoBizZ
  RoBizZ @ 2010 Spalio 06, 11:34

  is video tai viena leona pastatytu tai gal ireiciau del muzono + dekoru. nu man pjaunasi tos geles nors tu ka...skipinam

  0  0
 • Glitchy
  Glitchy @ 2010 Spalio 06, 09:07

  cia tai geras:)

  0  0
 • Daina D.
  Daina D. @ 2010 Spalio 06, 06:46

  turbūt renginių kaštai skiriasi. arba miestų koeficientas pritaikytas. %)

  0  0
 • drakasd
  drakasd @ 2010 Spalio 06, 06:21

  O kodėl kaina skirias?

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.