Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 88 svečiai
Naujienos

Svarbūs paskutiniai žodžiai nuo spartiečių! 


Mes jau pakeliui arba netgi ten. Visų laukiam jau šiandien popiet. Trumpai apie detales, nes svarbiausius dalykus jau lyg ir paskelbėme (muzikos tvarkaraštis - čia).

Sporto varžybos šeštadienį vyks štai taip: "DJ Golas" prasidės 12 val., "DJ Kablys" - 13 val., "DJ Setas" - 14 val., "DJ Pičas" - 15 val. Apdovanojimai - 19 val. Didžiojoje scenoje visą dieną gros į "Open Decks" užsiregistravę - bus deep, progressive, drum'n'bass ir ne tik. "ZIP FM Nerk" tuo metu darbuosis visko matę reggae, funk, soul skleidėjai.

Maitinimą mums garantuos "Toliejos" virtuvės šefai, prie jų jungiasi ir kebabai bei dar šis tas. Kainos bus TIKRAI įkandamos ir suvirškinamos. Alus - 3 Lt ir 4 Lt ("Tauras" ir "Kalnapilis Grand"). Stiprieji - vėlgi įkandami bei suvirškinami. Demonstratyviai geriamą ne festivalio teritorijoje pirktą alkoholį apsauga tikrai konfiskuos, turėkite tai omenyje.

Nuo vargo, blogio ir pikto mus saugos šauniausi festivalių apsaugininkai - "Vorai". Jie prižiūrės tiek patį veiksmą, tiek besiilsinčius automobilius. Jei matysit įtartinų veikėjų - sakykit jiems. Arba mums.

Kaip statyti automobilius, diriguos savanoriai. Vietos - mažiau nei prie "Akropolio", tad klausykit jų. Palapines taip pat statykite ten, kur rodo savanoriai.


Norintiems vykti tarpmiestiniu transportu detalės čia.

Orus meteorologai žada gerus. Pagal penktadienio ryto spėjimus Molėtuose lis kažkada netrukus ir pirmadienį. Visgi minimali apsauga nuo galimos drėgmės gali ir nepakenkti. Bus tikrai karšta - apie 30 ir daugiau. Todėl nepamirškite apsaugos nuo saulės. Ir vabalų - ypač uodų ir erkių. Pamiršę galite užsukti į infokioską, purškalo turėsime ir mes.

Maudysimės daug, ežeras jau dabar labai šiltas (žr. nuotr.). Gelbėtojų bus, bet ir patys pagalvokit, ar tikrai galėsit grįžti nuplaukę toli, ar nesmigsite kirviu į dugną ir panašiai. Šampūno gal geriau į paplūdimį nesineškite.

Nepamirškite geriamo vandens atsargų (vandeniu prekiausime ir baruose) bei kitų priemonių, saugančių nuo įvairių nutikimų ir nuotykių. Juk vasara :)

Mylėkite aplinką, mišką ir kaimynus, nors jie ir ne visai čia pat. Būtų idealu galėti festivalius kasmet rengti toje pačioje vietoje, o nuolatiniams migravimams įtakos turi labai daug dalykų, taip pat ir mūsų visų elgesys.


Bilietai prie įėjimo kainuos 70 Lt penktadienį, 50 Lt šeštadienį. Automobilio parkavimas - 10 Lt keturiems ratams. Su "Tiketoje" pirktu bilietu parkavimas nemokamas. "Tiketa" žada bilietus pardavinėti iki sekmadienio vakaro.

Susitiksim už keliolikos valandų,
Jūsų Arbūzas, Raima, Road'S'Killa, Pakas, Zydrute, Marlou ir daugybė kitų spartiečių.

Daina D., 2010-07-23

Komentarai

 • Juan Ramos
  Juan Ramos @ 2010 Liepos 23, 03:31

  Kodėl nebus Švyturio? Nežinau, kaip jums, tačiau tiek Tauro, tiek Kalnapilio alus geru skoniu nepasižymi...

  0  0
 • NoSmoking
  NoSmoking @ 2010 Liepos 23, 02:40

  Puikiai parasyta!
  Org. komitetui linkiu nuli parkiu, kad visks eit kaip sviests patepta ir visus, o svarbiausia mane sutikti sian spartakiadoje su sypsena ;P

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.