Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 59 svečiai
Naujienos

Rinkinyje „Future Balearica“ – Lietuvos atstovai

Net kelių lietuvių vardai netrukus sumirgės ant kompiliacijos "Future Balearica" viršelio. Ją, skirtą chilloutui ir šiltiems saulėlydžiams, liepos 26-ąją išleis britų kompanija "Needwant".

Jau pernai rudenį į rinkinį "Future Disco vol. 2" įtrauktas Mario Basanov darbas "Caribbean Girl" naujame mikse skamba atsinaujinęs - jį remiksavo artimas Mario kolega New Found Land, arba Few Nolder. Braitono vakarėlių veikėjų - "Black Lodge" - kūrinį "Feels Likes" tuo tarpu remiksavo mūsiškiai "Downtown Party Network". Šis remiksas, beje, rugpjūtį vinilo ir skaitmenos pavidalu pasirodys kompanijoje "Under The Shade".

Taip pat rinkinyje - leidyklos "Is It Balearic?" savinikų "Coyote", bendro Rune Lindbaek ir "Idjut Boys" projekto "Meanderthals", "Reverso 68" nario ir Pete Herbert kolegos Phil Mason projekto "Cantoma", DJ Kaos, Smith & Mudd ir kitų diskotekininkų kūriniai. Taip pat - iš pirmo žvilgsnio kiek netikėti, bet išties giliai giliai vasariški indie grupių "The XX" ir "Animal Collective" darbai.

"Future Balearica" ištraukų paklausyti ir nuspręsti, ar tai yra ateitis, galite "Junodownload".

Daina D., 2010-07-10

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.