Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 71 svečias
Naujienos

Kauniečiai seks elektronines pasakas

Ateinantį antradienį, birželio 15-ąją, Kaune esantis Daugirdo amfiteatras priims naują elektroninės muzikos vakarų ciklą. Vasaroti čia susiruošė neatskiriami pulto kolegos Donatello ir Kastis Torrau, savo programą pavadinę "Elektroninė pasaka".

"Pasaka, nes seksime muzikines pasakas. O elektroninė, nes ta muzika - ne gyvais muzikantais grojama, o elektroninė", - taip labai paprastai pavadinimo pasirinkimą aiškina vienas idėjos autorių Donatello. Anot jo, antradieniais amfiteatre bus laukiamas platus elektronikos spektras ir ne ką siauresnis jos atlikėjų ratas.

Sezoną atidarys patys Donatello ir Kastis Torrau bei jų pasekėja Aistė SoundsBeauty, žada prisijungti ir "K.U.B." komandos atstovai.

Kitais antradieniais įrašus sukti žada daugelis kitų Kauno DJ scenos kūrėjų, bus laukiami ir kitų miestų gyventojai. Visi, norintys pasekti "Elektroninę pasaką", savo miksus ir trumpus prisistatymus gali siųsti el. paštu e.pasaka@mail.com.

Abu klubo "Exit" rezidentai taip pat įtemptai ruošiasi po poros savaičių laive vyksiančiam Joninių vakarėliui (kviečiami visi), o Kastis ką tik davė interviu mūsų reporterei Setai.

Daina D., 2010-06-11

Komentarai

 • Go`
  Go` @ 2010 Birželio 15, 11:29

  nėr ko džiaugtis, KAD KAUNE KAŽKAS VYKSTA, nes publika, kuri šiandien buvo susirinkusi - tai virš visko. Jau geriau būtų ta eilinė diena, kai visi ten sau ramiai chillina, o ne nusėsta sudaužytų snukių, kurie geria, šiukšlina, spjaudo semkas visur ir galiausiai mušasi

  0  0
 • rob_zombie
  rob_zombie @ 2010 Birželio 14, 09:31

  tikiuosi take it deep išliks :) nes antradieniai tai kolkas šitie nevilioja nebent kai bus k.u.b'ai :)

  0  0
 • pay me winehouse
  pay me winehouse @ 2010 Birželio 14, 01:54

  kaži ar bus dar tie pirmadieniai? Man toks įspūdis, kad Daugirdas ko tais užsistūmė ant take it deep ir keičia juos į elektronines šitas taip sakant pasakaites...
  Tiesiog iš šalies taip atrodo, nežinau kaip ten iš tikro yra. Anyway, aš visom keturiom už monday take it deep tad tikiuosi mano prielaidos klaidingos:) Aišku, antradieniai daugirde taip pat smagi naujiena.

  0  0
 • Shakaliuko nuotykiai
  Shakaliuko nuotykiai @ 2010 Birželio 11, 06:59

  as manau, kad visai tai del to, jog pirmadieniais daugirde vyksta take it deep, todel mark anthonas sako, jog daugirdas nesusitvarko. bijo konkurencijos ;]] tiesa pasakius, visai skirtinga muzika pirmadienio ir antradienio, tad promophobia atsirinks savo klausytojus, o donatello savo. visas gerumas tame, kad ir 1dieni ir 2dieni skambes elektronine muzika o antradieni dar isgirsime ir nauju zmoniu, kurie sius savo aprasymus ir gal but tures galimybe pagrot :) del manes, kad ir nuo 1dienio iki 1dienio gali kiekviena diena vis nauja programa but!

  0  0
 • CatDog
  CatDog @ 2010 Birželio 11, 05:05

  Pasakiska ideja :) juk sakiau kad jiedu sugrys i Daugirdo amfiteatra :) p.s. vaikai nesiputokit ir nepavydekit :)))

  0  0
 • ClickThat
  ClickThat @ 2010 Birželio 11, 03:56

  Fak! jus dziaukites, kad Kaune kazkas vyks lauke vasara ir girdesim megstama muzika grynam ore, o ne kritikuokit programas ir panasiai jei jum kazkas nepatinka tai darykit savo rengini tokio formato :) Nieko nenorejau izeist, bet tikrai juokinga tokia ale ekspertu (saves ekspertu nelaikau, cia tik mano asmenine nuomone) nuomone kurie bele kazka sako Peace! :)

  0  0
 • markant
  markant @ 2010 Birželio 11, 03:40

  matau, kad ir toliau daugirdas sekmingai nesusitvarko su savo ale "vasaros programa" :))

  0  0
 • ClickThat
  ClickThat @ 2010 Birželio 11, 01:57

  yeah laukiu nesulaukiu :)

  0  0
 • Zidanas
  Zidanas @ 2010 Birželio 11, 12:37

  galima placiau apie "netvarka"?

  0  0
 • robosexual
  robosexual @ 2010 Birželio 11, 12:20

  tik donatello taip ir gali sugalvot, bei apsimest kad viskas cia tvarkoj ;>

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.