Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 120 svečių
Naujienos

Tarp „Pioneer DJ Network“ konkurso laureatų – lietuvis M. Key

Grotuvų ir kitos įrangos gamintojas "Pioneer" prieš kurį laiką įkūrė socialinį-muzikinį tinklą miksams skelbti ir dalintis - "Pioneer DJ Network". Vienas tinklo tikslų - kas mėnesį vykstantys talentų konkursai. Pirmasis vyko visą gegužę, jo nugalėtojai jau aiškūs - pradėsime nuo to, kad trečiojoje vietoje puikuojasi jau krūvą metų DJ talentą lavinantis kaunietis M. Key. Iš viso konkurse dalyvavo per 1100 didžėjų.

Pirmasis mėnesio konkurso nugalėtojas - DJ Clarity iš Čikagos - dovanų nuo "Pioneer" gavo du CDJ-900 ir HDJ-1000 ausines. Po tokias pat gavo ir 2 - 5 vietų laimėtojai, taigi ir M. Key.

Djscene.lt pasirodė, kad naujasis konkursas tiek savo taisyklėmis (talpini iki 40 min. trukmės miksą, sulauki 50 balsų, keliauji į kitą etapą, ten vertina ekspertai) primena neseniai vykusį "Next Generation DJ", kuriame organizatorių ir etapų, tiesa, buvo šiek tiek daugiau. Pastarasis konkursas į akį buvo kritęs ir M. Key, tik tuomet kadaise kolektyvą "Kitoki" su Vidžiu įkūręs didžėjus jame sudalyvauti nespėjo.

"Laukiau kitos galimybės ir "Pioneer" paskelbus savo konkursą gegužės mėnesį nedvejodamas sudalyvavau. Taip pat norėjosi laimėti gerus prizus - "Pioneer" CD grotuvus ir ausines. Anksčiau daugelį metų grojau plokštelėmis, o savo CD grotuvų dabar neturiu, tad keičiantis laikams, kai plokštelės tapo prabanga, o dominuoja elektronika, jie namie labai praverstų", - kalba didžėjus ir teigia, kad patekti į penketuką tikėjosi, bet tuo pačiu metu ir suvokė, kad tarp tokios dalyvių gausos ir įvairovės gali nutikti bet kas. Artimiausi "Pioneer DJ Network" laureato, laviruojančio tarp įvairių krypčių house ir downtempo muzikos, planai - vėl aktyviau dalyvauti lietuviškoje DJ scenoje.

Jau prasidėjo antrasis konkurso mėnuo, šįkart pagrindinis prizas - CDJ-2000 porelė. Antrojo etapo žiuri narys - James Zabiela, pats prieš dešimtmetį dalyvavęs žurnalo "Muzik" konkurse "Bedroom Bedlam" ir jį sėkmingai laimėjęs. Beje, 2001-aisiais mūsų naujienos herojus M. Key taip pat dalyvavo šiame konkurse ir užėmė jame 4-ąją vietą. "Tai buvo sėkmė ir paspirtis ateičiai", - šiandien sako jis. O mes linkim sėkmės jam ir kitiems, bandysiantiems savo jėgas "Pioneer DJ Network".

Daina D., 2010-06-10

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.