Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 106 svečiai
Naujienos

„Spartakiada“ - liepos 23 - 25 dienomis!

Galas gandams ir tylai - šiemet "Spartakiada", metus pailsėjusi, tikrai įvyks. 2006-aisiais sporto ir muzikos dermės tradiciją pradėjęs Djscene.lt kolektyvas šiemet į pagalbą pasikvietė "K.U.B." vyrus ir liepos 23 - 25 d. kviečia praleisti kaimo turizmo sodyboje "Tolieja", esančioje Molėtų rajone, Labanoro regioniniame parke!

"Spartakiada" šiemet nesiruošia atsisakyti nė vieno pagrindinio elemento - bus ir futbolo turnyras "DJ Golas", apie kurį plačiau papasakota bus netrukus, ir trys elektroninės muzikos kupinos scenos, ir kiti bendruomenės jausmą ugdantys nuotykiai bei pramogos. Pagaliau bus ir ežeras!

Šiemet nemaža dalis muzikinių pasirodymų bus gyvesni, nei įprasta - taip vasarą tik linksmiau ir įdomiau. "Spirk", "Nerk" ir "Atlaikyk" - tokiais daug sakančiais pavadinimais užkoduotos pamiškėje išsirikiuosiančios scenos, atitinkamai priimsiančios garsiausius, giliausius ir smarkiausius sporto ir muzikos festivalio svečius.

Pagrindinės pirmosios festivalio dienos žvaigždės - Berlyno leidykloje "Bpitch Control" ką tik albumą "Barefoot Wanderer" išleidęs projektas "Jahcoozi". Į Lietuvą jie užsuks savo vasaros turo metu!Iškart po rėksmingo pasirodymo lietuvaičius dar kartą pasveikins pernai "Tundroje" ne vieną širdį sudaužęs MC Kemo. Jam foną kurs ir minią degs Triad iš Vokietijos.

Šeštadienį atsakomąjį įvartį vakarams spirs svečiai iš Ukrainos. "Spartakiadoje" naują savo projektą "SunSay" pristatys atlikėjai, puikiai visiems žinomi ir cituojami bei niūniuojami kaip "5'nizza".Taip pat čia koncertą surengs "Happyendless", o keturgubą setą sutrenks rimtai nusiteikę "Silence Music" muškietininkai Vidis, Leon Somov, Few Nolder ir Mario Basanov.

Vidurvasariui savo nuotaika pritaikytoje "Spartakiados" programoje slepiasi ir dar keletas gyvai pasirodysiančių atlikėjų. Kaip ir pridera Djscene.lt, didžėjinė reikalo pusė bus dar platesnė, ilgesnė ir margesnė. Pilnas visų trijų scenų planas bus paskelbtas netrukus.

Pirmieji išankstiniai bilietai į Molėtų rajone vyksiantį trečiąjį festivalį "Spartakiada" kainuoja 40 Lt visam savaitgaliui, jais prekiauja "Tiketa". Kaip ir visi geri dalykai, su laiku bilietai brangs, tad raginam nesnausti. Verčiau susiplanuokite priešpaskutinį liepos savaitgalį iš anksto ir sportuokite su muzika ir draugais!

Dedamės pliusus!

Daina D., 2010-07-08

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.