Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 146 svečiai
Naujienos

Drop The Lime – ir albumas, ir „Fabriclive“

Niujorkietis leidyklos "Trouble and Bass" savininkas, mėgstantis pokštauti žemu ritmu ir kitais niekšingais atspalviais savo kūryboje ir remiksuose, pribrendo dviems didelės apimties darbams. Netrukus pasirodys ir naujas atlikėjo albumas, ir "Fabriclive" miksas.

Ne pirmus metus muziką kuriantis ir nuo breakcore pradėjęs Drop The Lime per pastaruosius porą metų yra remiksavęs Moby, "Buraka Som Sistema", Little Boots, Armand Van Helden ir kitus vardus. Ne vieną jo remiksą turėtume išgirsti ir rugpjūčio 9-ąją išleidžiamame 53-ajame "Fabriclive" mikse (o tai ženklas, kad klubas "Fabric" tikrai nesitrauks iš savo pozicijų) - ten skambės tiek šokių muzika, tiek senesnės klasikinės šokių ir rokabilio dainos. Mikse bus ir paties jo autoriaus vokalo, kurio netrūksta per gyvus jo DJ setus.

Kol kas nenurodoma, kada bus išleistas minėtas atlikėjo ilgagrojis, tačiau jame taip pat bus rokabilio, žemo boso, Ennio Morricone įkvėptų gitarų ir seno Niujorko bei Čikagos house vokalų.

Pirmasis singlas "Sex Sax" išleidžiamas birželio 21-ąją. Drop The Lime čia remiksuos Sinden, MJ Cole ir Bart B More. Pastarąjį Drop The Lime dovanoja nemokamai.

Daina D., 2010-06-09

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.