Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 144 svečiai
Naujienos

Migloko albumas jau prekyboje

Ne elektroninė, bet elektronikos mėgėjams taip pat "limpanti" dainininkė Migloko išleido debiutinį savo albumą. Taip ir pavadintą - "Migloko" - darbą išleido "Monako produkcija", dirbanti ir Alina Orlova bei ką tik naujo albumo darbus pradėjusiu Golden Parazyth.

Septyniolikos kūrinių Migloko (Miglė Vilčiauskaitė) kompaktinę plokštelę jau kuris laikas radijuje, TV ir internete anonsavo "Spooky love", "Bananamilk" ar "Muzikinis telefonas".Kaip teigia albumo leidėjai, Migloko muzika sunkiai telpa į kažkokio vieno muzikinio stiliaus rėmus ir nepasiduoda apibrėžimams. "Albumas kalba pats už save. O kuriama muzika man yra natūrali gyvenimo dalis, todėl ir negaliu jos apibūdinti - gal jums pavyks tai padaryt?", - svarsto Migloko ir tikisi, kad kiekvienas klausytojas albume ras netikėtumų.

Migloko yra koncertavusi ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, Rusijoje, Baltarusijoje, jos kurtos dainos skambėjo ir kaip TV reklamų garso takeliai. Be koncertų ir kelionių, didelė Migloko meninės veiklos dalis - video eksperimentai. Per pastaruosius metus dainininkė sukūrė keliolika video savo dainoms.Iš perdirbto popieriaus pagamintame įpakavime paslėptą albumą, kurio viršelio dailininkas - Rimas Valeikis, jau galima įsigyti parduotuvėse "Muzikos bomba", kitą savaitę jis pasirodys ir kitose prekybos vietose. Artimiausiu metu dainininkė albumą pristatys koncertuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Naujas singlas "Neverk Kiyoko" - radijo stočių eterį pasieks birželio 8-ąją.

Daina D., 2010-06-07
    Žymės:

Komentarai

Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.