Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 164 svečiai
Naujienos

Vilniaus klubai išeina atostogų

Vasaros proga šiek tiek koreguojasi Vilniaus klubų žemėlapis. Jau atostogauja klubas "Roller", šį savaitgalį duris vasarai užvers dar keletas.

Pastaruoju metu nemokamu įėjimu ir labai įvairia programa viliojęs klubas "Havana Social Club" išeina atostogų. Draugams ir gerbėjams sostinės "gyventojas" primena, kad klubo palapinė tikrai stovės festivalyje "Be2Gether", kuris vyks birželio 25-27 d.

"Havana Social Club" ilsėsis neilgai - tik iki rugpjūčio 17-osios. "Atnaujinę šokių sales, pasipuošę ir laimingi, sprogsime galingais vakarėliais, ūšime nuo muzikos ir žavėsime ypatinga atmosfera", - netolimą ateitį prognozuoja klubo atstovai.

Šį šeštadienį, birželio 5-ąją, paskutinį vakarėlį prieš ilgai lauktą remontą rengia ir "Gravity". Per kelis pastaruosius mėnesius netikėtai trance šviesoje suspindęs klubas kol kas neatskleidžia rudenį startuosiančios naujosios koncepcijos. Atostogų devintus metus dirbantį klubą išleis Sezzy, Mamania ir Mantini.

Gyvos muzikos klubas "Tamsta" taip pat sąlyginai ilsėsis - visgi greičiausiai visa jo vasara bus "parduota" besiruošiant antrajam festivaliui "Tamsta muzika", kuris vyks liepos 30-31 d. Beje, šiemet svečiuose - "Little Dragon"! Senamiestyje esantis klubas duris sezonui užvers ketvirtadienį, birželio 3-ąją.

Klubų atostogos - suprantama, kai pagalvoji apie tūnojimą uždarame rūsyje, o lauke +25... O kai visgi susiruoši nueiti į tikrai gerą vakarėlį, jis būna pustuštis, nes likę klubinėtojai renkasi ežerą. Visgi su tokiu didžėjinių terasų atsidarymo tempu net ir Vilniuje vasarą leisiantys lietuvaičiai neliūdės.

Daina D., 2010-06-02

Komentarai

 • cky
  cky @ 2010 Birželio 05, 10:28

  turbut juokingesne vip loze uz gravity butu nebent kokioj Trasoj

  0  0
 • Funky MND
  Funky MND @ 2010 Birželio 04, 12:46

  Tai cia tik ideja-svajone buvo :) nieko rimta.

  0  0
 • tda
  tda @ 2010 Birželio 04, 08:59

  To Funky MD

  Modaco turbut milijonus saskaitose kaupia, nes tokia sistema pareikalauti is gravity perdideliu investiciju :)

  0  0
 • dIE
  dIE @ 2010 Birželio 03, 03:46

  eina nx kai gudriai cia sumaste.

  0  0
 • Funky MND
  Funky MND @ 2010 Birželio 03, 12:08

  Modaco sauniai sumaste: reiketu visa koridoriu padaryti is LED'u kad jie sviestu uzprogramuotas visokias nesamones, kietas tuneliukas butu! :D

  0  0
 • Arogantiškas
  Arogantiškas @ 2010 Birželio 03, 12:03

  Gravity turės nuosava VIP ložę!

  0  0
 • Funky MND
  Funky MND @ 2010 Birželio 02, 10:09

  Na labai smalsu kaip pasikeis Gravity, ar tik dizainu ar ir vakareliu pobudziu :)
  na o del vasaros terasu labai dziugu, gera isgirsti garsia muzika po atviru dangumi.Megaujies ir saule,vasara ir muzika!

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.