Registruotis | 
Dabar naršo: 0 vartotojų ir 142 svečiai
Naujienos

„Go Gaga“ kviečia į vidžėjų dirbtuves

"Partyzanai" ir "Oro Pagalvės" birželio 10 d. Vilniaus ŠMC ir 12 d. Klaipėdoje, "Švyturio menų doke" rengia jau spėtą pasiilgti migruojančių audiovizualinių renginių seriją "Go Gaga". Abiejų renginių programoje - ir dirbtuvės, kuriose bus galima išmokti kurti interaktyvias vaizdo projekcijas.Mintis inicijuoti vidžėjų meno dirbtuves kilo beieškant klaipėdiečių, kurie "Švyturio menų doke" vyksiančių vakarėlių metu galėtų perteikti savo "vidžėjavimo" sugebėjimus. Paaiškėjus, jog tokių pajūryje nėra, nutarta atgaivinti ciklą "Go Gaga" rengiant ne tik vakarinę dalį, bet ir dieninius užsiėmimus, besidomintiems vaizdo manipuliacijomis.

Dirbtuvės abiejuose miestuose bus rengiamos nuo 16 val. Viena dalis bus apie tai, kaip kurti animaciją nenaudojant kompiuterio. Joje galės dalyvauti ir suaugę, ir vaikai, nes šių dirbtuvių turinys paprastesnis: bus piešiama, fotografuojama, spausdinama, karpoma ir klijuojama animacijos fragmentai, kuriuos vėliau sujungs ankstyvosios animacijos - fenakistoskopijos - principu, nufilmuos ir parodys vakarinėse renginio dalyse, o vėliau - ir internete.Antrojoje, kuri vyks tik uostamiestyje, bus dirbama sudėtingiau - su programine įranga. Norintys dalyvauti šiuose apmokymuose, turi užsiregistruoti el. pašto adresu gogagagogo<>gmail.com, kad būtų informuoti apie tai, kokia programinė įranga reikalinga ir t.t. Taip pat galima sekti ir naujienas internete. Dirbtuvės bus nemokamos, o savo įgytus įgūdžius naujieji "vidžėjai" galės pademonstruoti nuo 22 val. vyksiančioje naktinėje renginio dalyje.

Naktinės dalys tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje bus ne mažiau įdomios, nei dirbtuvė. ŠMC šoksime su Steffen Altmeyer (DE), Mantu T, Nostra ir Rykliu, o vaizdus rodys "Oro pagalvės", "Vodka Jugend", "Fullscreen", "Nosignal" ir Nemo, "We are TV", Pau ("Gyvi piešiniai". Nemokamai visą naktį.

Klaipėdoje vakarėlis - su vienu iš "Sūpynių" svečių Dirk Leyers (Kompakt, Playhouse, Firm, DE), taip pat Mantu T. ir kitais didžėjais, "Vodka Jugend" ir "Oro pagalvėmis". Čia įėjimas - 15 Lt.

Daina D., 2010-06-02

Komentarai

 • šovis
  šovis @ 2010 Birželio 02, 10:18

  Kaunas taipogi nori išmokt vydžėjaut ;)

  0  0
 • maximil
  maximil @ 2010 Birželio 02, 02:19

  nice, nice. Bus lengvas apsilimas pries supynes :)

  0  0
 • joks_formatas
  joks_formatas @ 2010 Birželio 02, 12:07

  ech, gaila kad darbo metu, noreciau siaip paveizeti dienine daly :)

  0  0
Komentuoti gali tik registruoti, ir neapriboti vartotojai.